To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie o dietach i odchudzaniu ;))))))))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Tak sobie pomyślałam, że stwierdzenie Piękna Mama (na tym forum) kojarzy nam się z mamą:
- odchudzonÄ…
- wymalowanÄ…
- z pieknymi paznokaciami
- ze świezymi pasemkami
- z ciałem jędrnym jak u nastolatki

I wszystko to zgoda, ale ja bym chciała jeszcze coś dodać.
Dla mnie piękna mama to mama uśmiechnięta... I wiem, że dla każdego dziecka jego mama jest jedyna, wyjątkowa, najukochańsza i najpiękniejsza (nawet jeżeli ma 2 kg za dużo, nie pomaluje paznokci i biust po karmieniu już też nie ten icon_wink.gif )
To tak ku pokrzepieniu serc icon_lol.gif
kasiarybka
Dzięki Adderko icon_smile.gif Poczułam się piękna icon_smile.gif

Masz rację, piękna kobieta to niekoniecznie odchudzona, wymalowana, ufryzowana dama icon_smile.gif
Piękna kobieta może mieć nadwagę, która dodaje jej uroku nie ujmuje.

Piękna kobieta to pani która rozumie swoje ciało, uśmiecha się do siebie patrząc w lustro, to kobieta pogodzona ze sobą i światem, kochająca życie i siebie.

Dzieki wielkie Addera, że mi o tym wszystkim przypomniałaś icon_smile.gif
Czasami zapominamy o tych najprostrzych ale najważniejszych sprawach, o szczegółach które tworzą całość icon_smile.gif
Agnisma
CYTAT(addera)
...I wiem, że dla każdego dziecka jego mama jest jedyna, wyjątkowa, najukochańsza i najpiękniejsza (nawet jeżeli ma 2 kg za dużo, nie pomaluje paznokci i biust po karmieniu już też nie ten icon_wink.gif )
...

He... nawet jak ma za dużo 30kg...
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.