To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Impreza -kciuki!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Mój tata konczy jutro 60 lat. Od paru miesięcy z rodzeństwem knuliśmy Podstępny Plan, na koniec włąćzając w to resztę rodziny rzem ze spanikowaną naszą Mamą na czele.
Otóż dziś ma się odbyc impreza-niespodzianka. Z pokazem filmu w załatwionej sali kinowej- scenariusz naszej produkcji, a obraz to montaż fragmentó ulubioncyh filmów taty albo pasujacych do tresci scenariusz,a ktory opowaida historię taty i nas-jego dzieci. Potem przyjęcie, a jeszcze wczesniej występ moich dziewczyn, bo reszta wnuczków nieobecna,a i tak nie mówiąca;)
Teraz ostatnie dni upłynęły nam na wprowadzaniu kolejnych etapów Ściemy. Że rodzina tak naprawdę przyjdzie za tydzien dopiero do domu rodziców na przyjecie, ze mamie NAGLE przełożono dyżur i ma wolne dziś, więc oni sobie SAMI pójdą na spacerek do centrum... miał być park, ale pochmurno, więc wczoraj doszła ściema nr 3 - że ja zadzwoniłam NAGLE zapraszając na występ zuchów z gromady Misi, bo jakaś tam okazja hufcowo-wakacyjna. I ze zaprszam rodziców bardzo-bardzo w to konkretne miejsce włąsnie.
Podobno tata to Å‚yknÄ…Å‚.
Teraz potrzebne kciuki, żeby tata chciał isc, bo przeziębiony. Żeby nie natknęłi sie z mama na rodzinę, która chyłkiem tam bedzie zmierzać, a potem kciuki, żęby NIKT się nie spóźnił, żebysmy zdązyly zdekoracjami, jedzeniem itd. I żeby wszystko się udało!!!

o matko, co za stres. A za rok 60-tka mojej mamy....!
Agnieszka AZJ
Cleo,
trzymam &&&&&&&&

Chciałabym, zeby moje dzieci kiedyś dla mnie taką akcję wykonały 06.gif
myla
łał jestem pod wrażeniem pomysłu i trzymam kciuki za udaną imprezę &&&&&
asia_b
Wzruszyłam się czytając o Waszych przygotowaniach. Kciuki zaciskam i czekam na relację i wrażenia po imprezie icon_smile.gif
aronka
Cleo, dołączam do trzymających kciuki! Impreza zapowiada się imponująco. Chciałabym zobaczyć minę Twojego Taty. Mam nadzieję, że wszystko uda się super i emocji będzie co niemiara.
Daj znać koniecznie, jak poszło.
mama_do_kwadratu
Jeeeej, ale super. Trzymam kciuki i czekam na relacjÄ™!
naples
Pomysł super, trzymam kciuki, aby wszystko udało się zrealizować i czekam na relację, jak to wyszło icon_smile.gif
Mineralka
Cleo,
trzymam za imprezę,a dla taty dużo zdrowia.
Martucha_
Wow super! Trzymam kciuki. I bardzo zazdroszczÄ™ tak fajnej rodziny.
Dabriza
świetny pomysł! trzymam kciuki i czekam na relacje:)
pcola
Cleo,
zazdroszczę okropnie i trzymam kciuki za powodzenie całej akcji &&&&&&&&&&&&
agrafkaa
ZazdroszczÄ™ tacie
Trzymam kciuki żeby wszystko się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Edzia77
Ja również trzymam mocno kciuki...
Paula.
Impreza już pewnie mocno w toku, więc kciuki już pewnie nie potrzebne icon_smile.gif.
Super pomysł, wspaniała rodzinka.
Wszystkiego najlepszego dla jubilata!

Także niecierpliwie czekam na relację.
Cleo
Ufff.
wróciłam godzinę temu. Udało się, dziękuję za kciuki!My często takie akcje robimy w rodzinie- niespodziankowo-twórcze;) (moją 30-tka została przez moje rodzenstwo zrobiona np. w calosci w klimacie mojego ulubionego wtedy serialu, wieczór panienski mojej sredniej siostry chyba tez tu kidys opisywalam). Ale teraz były dodatkowe trudności logistyczno-różne, które jednak udało sie pokonać.
Średnia siostra dojechała znad morza i nadmuchiwała balony, zdążyliśmy rozstawić krzesła, rozwiesić serpentyny, brat obsługiwał sprzęt, druga siostra z winem i tortem przybyła. Rodzina się nie spóznila,jedna ciotkaprosto niemal z promu z Norwegii zeszła, a jedna siostra cioteczna z miesięcznym synkiem się zjawiła:)
Na drzwiach do budynku nakleiliśmy kartkę: 'Występ ZHR- w sali przy recepcji', ja czatowałam przy oknie i jak mama wysłala mi sms-a, rzuciłam się z czujki do sali, zgasiliśmy światło i czekaliśmy na jubilata:)
Moje dzieci ubrane porządnie z białymi kokardami na głowach wystąpiły pięknie (motywem przewodnim byłMonthy Python i skecz o Ministerstwie Śmiesznych Kroków;) ). Pózniej puscilismy film- na serio niektórzy mysleli, że całą 'Odyseję kosmiczną 2001' puścimy hahah (bo początek Filmu był właśnie z tego dzieła).
Potem była przemowa mamy, prezenty, przemowa taty.

Jedzenia było aż za dużo,więc jutro koleżeństwo z pracy ucieszy się bardzo- nie tyle z mojego powrotu po urlopie, ile...z obfitego drugiego śniadania dla działowej czeredy;)
Tort-z nadrukiem-super wyszedł (projekt najmłodszej siostry), a wypalenie świeczki trwało akurat tyle, ile nasze 'Sto lat' -idealne zgranie;)

Tylko jakoś tak źle/smutno, że tata źle się czuję- mam nadzieję, że to przeziębienie, ale mama powiedziała, że cos narzeka ostatnio na zdrowie bardziej niż zwykle, a według mnie i rodzeństwa STRASZNIE schudł... naprawdę okropnie.

dzięki raz jeszcze, a jak wrzucimy na YT film, to może będziecie chciały zobaczyć -podam link:)

cleo

PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem mojej sredniej siostry i jej przyjaciółmi na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik
Agnieszka AZJ
CYTAT(Cleo @ Sun, 24 Jul 2011 - 23:28) *
PS
A pokazywałam Wam jaki numer zrobilismy z mężem i przyjaciółmi mojej sredniej siostry na jej niedawną 30-tkę?--->
https://www.youtube.com/watch?v=R4al1P5VM0E...feature=feedlik


Boskie 06.gif Końcówka mnie rozłozyła 06.gif
Cleo
A jak to sie trudno robilo!! zwlaszcza, że wlaściwie spontan- wiedzielismy,która piosenkę robimy, ale do konca nie było wiadomo,jaki skład ludzi się pojawi.Mielismy tylk 3 godziny, jednego operatora, który upierał się, że LIP DUB robi się na jednym ujęciu, więc były ciągle powtórki;)

Z filmem taty z kolei było tak, że pierwotny dobór fragmentów filmu i scenariusz zrobił brat z siostrą najmłodszą, ale potem ocknelysmy się ja i średnia i wtrącalysmy swoje 3 grosze, az wreszcie spotkalismy się u mnie ( jedna siostra via skype) i uzgodnilismy ostateczną wersję,którą potem montował mąż siostry nr 2. uf..
Paula.
Teledysk boski.
Czekam niecierpliwie na link do filmu.
I muszę przeszukać forum, żeby znaleźć opis wieczoru panieńskiego - może coś ściągnę, w przyszłym roku będę siostrze organizować icon_smile.gif.
naples
Cleo, cieszę się, że znalazłaś chwilkę i zdałaś nam relację, super też, że wszystko się udało icon_smile.gif
Filmik z lip dup świetny, podziwiam za zaanagażowanie, bo naprawdę czasu mieliście praktycznie znikome ilości, a wszystko to super, zresztą zgrać kilka osób w takim projekcie- wymaga nielada wyzwania, ale efekt bardzo fajny icon_biggrin.gif
Czekam zatem na filmik z dzisiejszego dnia i zdrowia tacie przysłam icon_wink.gif
aronka
Cleo, niespodzianka dla siostry fantastyczna. icon_biggrin.gif
Cieszę się, że impreza dla Taty się udała. Teraz trzeba Mu życzyć tylko jak najwięcej zdrowia.
Jesteście niesamowitą Rodziną - tak, przez duże "R". icon_smile.gif
Cleo
Na film dla taty musimy poczekac - muszę wystąpić o zgodę icon_wink.gif
Natomiast jeśli Wam się otworzy, to poniżej specyficzne zaproszenie na ślub, jakie mój brat wymyślił, gdy miał się żenić:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=257042545513

Dziękuję za miłe słowa o mojej rodzinie- ona jest mi zawsze wsparciem, chocbysmy byli daleko od siebie, zajęci itd.
aronka
CYTAT(Cleo @ Mon, 25 Jul 2011 - 17:19) *
Natomiast jeśli Wam się otworzy, to poniżej specyficzne zaproszenie na ślub, jakie mój brat wymyślił, gdy miał się żenić:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=257042545513


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Rewelacja! Wszyscy macie fantazjÄ™. icon_biggrin.gif
Edzia77
Superowe icon_smile.gif
naples
Cleo, skąd wy macie takie pomysły icon_biggrin.gif ?

Pomysł brata świetny, nietypowy i nowoczesny- jak dla mnie icon_wink.gif
Cleo

CHciałam Wam wrzucic jeszcze wystep dzieci - wymyslilam scenariusz oparty an skeczu Monthy Pythona i piosence przedszkolnej Hanki- ale chyba wykrakałam: tata trafił dziś do szpitala... icon_sad.gif właściwie w ostatniej chwili - glukometrowi skońćzyła się skala, a mysmy nie mieli pojęcia (i on też nie), że w ogóle jakiś z cukrem/cukrzycą jego osoba może mieć związek! Ma łóżko na korytarzu.
Więc na razie nie odpowie, czy mogę ten dla niego tu wrzucić, a z dziećmi -ja moze potem.
Paula.
Cleo trzymam kciuki za tatÄ™&&&&&&&&&&&&&&&&
ewis_


Cleo, wszystkie filmy GENIALNE i przesympatyczne
Trzymam kciuki za tatÄ™!
Cleo
Na trochę wstawię filmik z występem dziewczynek: trochę z ręki kręcone, nei widać całego zestawu Śmiesznych Kroków i nie umiem wyciąć końcówk:
https://www.youtube.com/watch?v=DFzZuuuc7es
Nie wiem, czy tam wyraźnie slychać wszystko...

Dzięki za kciuki- tacie się przydadzą, on jak miał katar, to przeżywał, a tu nagle łóżko szpitalne... I za mamę... Kurcze, oni teraz mieli różne plany wyjazdowe (w tym: z moimi dziecmi). Generalnie nie mam wśród bliskich mi ludzi nikogo z cukrzycą i tylkoz filmów i ksiażek mam wiedzę, jak się z cukrzykiem obchodzić...
Mariena
Ale fantastyczną jesteście rodziną!!! Adoptujcie mnie..... proszę...
milutka
Trzymam kciuki za Twojego tatÄ™ &&&

Edit: Cleo, jesteście boscy, jaki super pomysł i jak Wam to fajnie wyszło icon_smile.gif A ta pani w koszuli w czarno biała krateczkę to kto? i ten pan, taki o ciemnej karnacji to kto? icon_smile.gif

edit dwa: Twoje córki też są boskie icon_smile.gif
Adriannna
Cleo jestem pod ogromny wrazeniem waszej pomyslowosci no i checi aby te pomysly realizowac! Swoja droga jakie programy trzeba miec i jakie umiejetnosci posiadac aby np. zrobic takie zaproszenie na slub?

Tacie oczywiscie szybkiego powrotu do zdrowia zycze!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
jaAga*
Cleo, zdrowia dla taty!
Pomysły bombowe, zazdroszczę kreatywności!
naples
Kurcze... zdrówka dla Taty.
Użytkownik usunięty
O tak... oby szybko szpitalne łóżko stało się przeszłością!

Cleo, mój Tata ma cukrzycę od lat. Funkcjonuje bardzo dobrze. Funkcjonowałby zapewne lepiej, gdyby nie napadał na pudełka ptasich mleczek i colę... 21.gif
pcola
Cleo,

znam wiele osób funkcjonujących od lat z cukrzycą, w tym z wrodzoną. Da się z nią żyć całkiem normalnie, kiedy już się człowiek
z nią oswoi. Trzymam kciuki za tatę, za szybki powrót do domu i siłę psychiczną, bo opiekę doskonałej rodziny to on już z pewnością
ma icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&
aronka
Cleo, życzę Twojemu Tacie duuuużo zdrowia. Mam nadzieję, że to chwilowy kryzys. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej wrócił do domu w dobrej formie. przytul.gif
maania
Cleo, jeśli będziesz zainteresowana służę namiarami na świetne centrum edukacji cukrzycowej (bo nie wiem czy mogę wkleić linka?w każdym razie edukacja jest oczywiście bezpłatna a zdarza się, że w szpitalu nie uzyskuje się takiej wiedzy, jaka jest naprawdę potrzebna do tego, aby sprawnie móc z cukrzycą funkcjonować). Może skorzystać nie tylko Tata ale także rodzina. Trzymam kciuki!
agabr
Cleo oczywiscie swietni jestescie , Tacie zycze zdrowia i wiesz co to lozko na korytarzu to jest znacznie lepszy pomysl niz lozko w sali , w maju moj maz lezal w bielanskim i zapieralismy sie mocno zeby nie trafil do sali , wiesz w salach panowie prowadza dobowe zbiorki moczu , teraz lato to wietrza kolderki , na korytarzu jest znacznie przyjemniej.b
Cleo
M.ania- a wyslesz mi lin? DziekujÄ™!

Agabr - przekażę mamie twoją opinię o sali w Bielanskim:) na razie ma wg mamy dobrą miejscówę na tym korytarzu, bo tuż przy dyżurce, więc jest super poinformowany. Ale tez wszyscy się kręcą, ciągle światło itd. Znajoma z rodziny nowej jest pielęgniarką w tym szpitalu ( w sensie nowy mąż siostry ciotecznej ma tam siostrę uf) -wpada co jakiś czas. Korytarz jednakże wąski, a jeszcze pompa stoi
Tata nie chce odwiedzin, ma radyjko, i czuł się lepiej, ale jak zjadł coś, to od nowa ten cukier skoczył.
Dalej go diagnozujÄ….


DZIĘKUJĘ wszystkim za fajne słowa o naszych akcjach. My od dziecinstwa wdrożeni w takie prezenty;) pamiętam, że w kolko były jakies próby, uczenie się ról na urodziny naszego dziadka (pamiętam jak mama zaznaczala ołówkiem w książce, kto będzie kim w 'Pani Twardowskiej' Mickiewicza czy "żurawiu i czapli"), potem juz jak bylam starsza ja z bratem, to wciagalismy siostry młodsze i przygotowywalismy dla rodziców teatrzyki z 'Teatrzyku Zielona Gęś' Gałczynskiego, Monthy Pythona, Muppet Show itp. Wydawalismy tez gazetki, sepcjalne numery itd. , występy śpiewane itp.
Ktoś pytał o zaproszenie na ślub- na tej samej zasadzie film dla taty powstał: najpierw trzeba miec pomysl, napisac scenariusz, do tego doapsowc ragmenty filmó i zmontować. Nawet prostym programem do montażu, potem podłożyc dźwięk/głos, ale można same napisy- chyba nawet w yuou Tube jest taka opcja... ja teraz w pracy sie tego uczę, u nas to siostra i brat oraz męzowie sióstr Się Znająicon_wink.gif
Capulik5
Świetne pomysły, gratulacje icon_smile.gif Jeżeli mogę jeszcze coś podpowiedzieć, to zerknij sobie jeszcze na takie pomysły organizacji imprez w Krakowie icon_smile.gif Może czymś jeszcze się zainspirujesz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.