To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zanik mleka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Tak na szybko zakładam nowy temat przepraszam ale nie mam teraz czasu na szukanie po różnych wątkach. Tracę ze stresu pokarm, mam puste piersi, a Leo potrzebuje teraz bardzo, żebym go karmiła. Nie tylko żeby szybciej zdrowieć, ale też już ma chłopak dość wszelkich zabiegów i bardzo teraz mu mama potrzebna. Nie wiem co robić, przystawiam go, piję i nic. Niby jestem już spokojniejsza, bo idzie ku lepszemu, przystawiam go ciągle ale mleka dalej brak, a on się wkurza. Jakieś pomysły? Silije może Ty masz jakieś dobre metody ?
Ika
A jesz, czy zapominasz?
użytkownik usunięty
Jully, ja kiedyś pisałam tak:
CYTAT
Możesz sobie też sama zrobić takie ziółka mlekopędne:

koper włoski, bazylia, anyż, melisa, czarnuszka siewna, rutwica, kminek

Wymieszać razem (zwykle są w opakowaniach po 50g) i zaparzać trzy łyżki
kopiaste ziółek w litrze wrzątku. Taką litrową porcję wypijałam w ciągu całego
dnia małymi porcjami (bo niezbyt smaczne).

Wydaje mi się, że pomieszanie dowolnego podzbioru tych ziół, tzn. co Ci się uda kupić, pomoże. Ja przy każdym karmieniu, tzn. przy każdym dziecku, sobie takie mieszanki robiłam gdy miałam mało pokarmu. No i tak jak mówi Ika, nie zapominaj o jedzeniu.
Paula.
Jully ja nic mÄ…drego nie napiszÄ™.
Ale myślę o Was cały czas. Trzymam kciuki mocno!
Maciejka
jully, ważne jest też picie. Pij sporo. I trzymajcie się!
użytkownik usunięty
Staram sie jesc ale mam scisniety zoladek. Moze z ziolami sprobuje.
mama4
Jezeli to mozliwe, to kup taka "herbate":

https://well.ca/products/weleda-nursing-tea...ed_product=9053

i szybkiego unormowania sytuacji zycze



marta
corti
Jully duż pij, jedz co jakis czas chociaz po troszeczku, ale za to częściej. Ja jeszcze jak Maja nie ssała wypozyczyłam sobie w poradni laktacyjnej porządny elektryczny laktator i odciągałam 3-4 razy dziennie. No i herbatki laktacyjne, ale to pewnie wiesz.

No i trzymam za Was kciuki
Hermia
Jest jeszcze homeopatia na laktację, tylko nie pamiętam nazwy. Działa. Spróbuj wyluzować, myśl pozytywnie, że mleko jest. Trzymam kciuki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.