To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

po transferze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdu
czesc.Jestem po drugim transferze i mam pewne pytanie.Transfer miałam tydzień temu .Pod koniec stymulacji zaczely mnie bardzo bolec piersi,były super wrażliwe i nabrzmiałe.Tak było do wczoraj,kiedy to dolegliwości minęły.Dziś już o nich nie pamietam.Przez cały ten czas nie byłam zaniepokojona bo domyslałam sie że jest to pewnie wynik leków.Teraz jednak zaczęłam sie martwic.Jestem 7dpt i boje sie że oznacza to spadek hormonów ,a co za tym idzie kolejna nieudaną próbę.Staram sie o tym nie myśleć i nie nastawiać się na dobry wynik .Mam jeszcze pare dni do badania(o ile wcześniej nie pojawi sie@)Czy któraś z was się z tym spotkała?
użytkownik usunięty
[post usunięty]
magdu
Dzieki.Postaram sie tak zrobic,ale wierz mi to cholernie trudne.
groszek82
magdu myślę,że Rosa ma absolutną rację. Ja przed każdą miesiączką miałam objawy w cyklu gdy okazało się,że jestem w ciąży-żadnych. Więc mam wrażenie,że na w tak wczesnym etapie działa głównie głowa. Objawy to pamiętam jakoś pojawiły się w 6 tygodniu.
Trzymam kciuki:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.