To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy i jak załatwia się żłobek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Planujemy malucha na późną wiosnę przyszłego roku, jak się powiedzie to urodzi się maj-czerwiec 2011. Z racji sytuacji finansowej muszę zaraz po macierzyńskim wrócić do pracy, jestem nauczycielką.

Czy rekrutacje są tyko w, marcu, jak do przedszkola icon_question.gif Nie wiem, czy będzie nas stać na opiekunkę icon_sad.gif
Helena
Rekrutacja jest w tym samym czasie co do przedszkola. U nas przyjmowane są dzieci od 6 m.ż. czyli przyjmowane są dzieci które z dniem 1 września mają co najmniej 6 miesięcy. Wiem, że później w tych najmłodszych grupach jest największa rotacja (przynajmniej u nas) i część dzieci rezygnuje w ciągu roku a na ich miejsce przyjmowane są nowe. Nie wiem tylko czy dzieci nowe są z listy rezerwowej czy zupełnie z zewnątrz. Jeszcze do niedawna były przyznawane dodatkowe punkty dzieciom nauczycieli zatrudnionych w gminie w której składało się papiery do żłobka/przedszkola. Nie wiem czy tak jest dalej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.