To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie postawić garaż

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witam
kochane budujemy sie i zastanawiamy gdzie postawić garaż, ja chciałam z tyłu domu, ale zimą troche byłoby odśnieżania, z przodu jednak zasłania dom, a ja chciałam mały park sobie tu urządzić, wiecie alejki trawa, drzewa, ławeczki, troszkę kwiatów, a przecież jak bedzie garaż to musze mieć beton przed nim, bo ziemia gliniasta ;( no i plac dla dziecka, po lewej stronie domu zaraz w rogu od przodu bedzie kuchnia za nią w tyle salon z tarasem.
poradźcie coś proszę, moze macie smykałkę do projektowania takiego podwóreczka?
a oto moja działka, wymiary zaokrąglone do około pół metra


Uploaded with ImageShack.us
pcola
A masz możliwość postawienia garażu w granicy, po prawej stronie od ulicy ?
(Mniej więcej tam, gdzie napisałaś brak przejazdu)
4nia
tak jest to możliwe ale wtedy garaż zasłoni nam piękne widoki na pola, no i bedzie narażony zbytnio na wichury itp- boimy się tego. po prostu na wprost domu i na prawo nic nie ma tylko pola.
Daretka
Najrozsądniejsze m-ce to połączyć z domem od strony kotłowni.
pcola
Tym bardziej postawiłabym ten garaż od strony kotłowni, osłoni Was od wiatru.
Zresztą nie podejrzewam Was, że chcecie wybudować garaż na całej długości działki icon_wink.gif
Macie gwarancję, że nikt już się za Wami nie wybuduje ?
4nia
od strony kotłowni byłoby najlepiej ale nie bedzie sie nam chciało tyle odśniezać zimą,bo od naszej działki do drogi głównej też bedzie trzeba odsnieżyć razem około 100m icon_sad.gif
Daretka
Cos za cos, albo odsnieżanie albo codziennie wnoszenie zakupów i przemierzanie kilkanascie metrów do domu. Garaz musiałby byc wtedy ogrzewany bo jako osobny budynek nie bedzie miał zadnej osłony.
Co do osniezania, zawsze mozna zrobic podjazd ogrzewany, chocby tylko na sam rozstaw kół.
ITse
post usunięty przez moderatora (reklama)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.