To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

plecak / torba szkolna dla gimnazjalisty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mafia
Z czym idą do gimnazjum chłopcy? Jakich plecaków czy toreb używają? Gdzie tego szukać?
Nie mam kompletnie pomysłu w jakim sklepie szukać, a czasu mamy niewiele, bo M wyjeżdża na obóz i wraca prosto na rozpoczęcie roku szkolnego.
Truśka
Niezmiennie polecam Topgala
wiewiórczak
Plecak młody kupił plecak sam w Realu w zeszłym roku, plecak przetrzymał na ten rok szkolny.
Firma "no name" koszt 50zł chyba.
Mafia
Myślałam, że gimnazjaliści to już mają książki w czyms innym. icon_wink.gif Ale może faktycznie poszukamy w tej firmie.
Mafia
Wiewiórczak, no name'y sa fajne. Na razie nie ma wyboru, a syn wyjeżdża i wraca dzień przed rozpoczęciem roku skzolnego. Nie chcę zostawiać tego zakupu na ostatnią chwilę, bo wtedy i tak jest dużo spraw.
Synowi spodobał sie Topgal EFI 128, ale pani w firmie nam odradziła, bo to plecak dla większego chłopaka. Syn jest drobny jak na swój wiek. Sugeruje nam EFI 134 lub CHI 103. Nie wiem co M na to. Macie może któryś z tych plecaków?
semi
Mój syn chce EFI 134. Ale on idzie do 5 klasy i ma 143 cm wzrostu.zastanawiam się w takim razie, czy nie będzie za duży dla niego ten plecak, skoro Wam sugerowano dla gimnazjalisty.
pirania
wszyscy znajomi gimnazjalisci nosza jansporta icon_smile.gif
Mafia
CYTAT(emi @ Tue, 02 Aug 2011 - 16:58) *
Mój syn chce EFI 134. Ale on idzie do 5 klasy i ma 143 cm wzrostu.zastanawiam się w takim razie, czy nie będzie za duży dla niego ten plecak, skoro Wam sugerowano dla gimnazjalisty.


Gimnazjalista mierzy 150cm. icon_wink.gif

O widzisz pirania, to jest coś icon_wink.gif Znam tę nazwę - znaczy widuję na ulicach. Jeszcze kwestia czy prowincja ma to w sklepach, ale się okaże.
Mafia
pirania, te plecaki Jansport wydają mi się wysokie. Przy jakim wzroście noszą je dzieciaki? Mój syn ma 150 cm.
pirania
moje zaczely nosic w gimnazjum- na plecach im sie miescil, ale ile wtedy mialy?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.