To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Watek stanikowy - będę w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczyny,
jutro jadÄ™ do Lublina z zamiarem postoju w Warszawie.
Wiem, że teraz jest więcej sklepów bieliźnianych z dobrym doradztwem.
Czy możecie polecić kogoś równie dobrego jak nasza stara dobra Ruda Hania ale z tańszym asortymentem?
Znalazłam wiele informacji w necie. Ponoć jest wiele sklepów, ktore oferują rozmiary nietypowe i obsługa ponoć zna się na rzeczy. Jednak po doradztwie Hani biust po roku - półtorej sterczy jak u naslolatki. Jednak ceny sa tam wysokie.
Macie sprawdzone inne miejsca? Jak po poradach innych?
Wolałabym kogoś sprawdzonego przez foremki.
Doradzicie?
Czy może jednak pozostać przy Hani?

pozdrawiam

- Siunia
Użytkownik usunięty
CYTAT(Siunia @ Thu, 04 Aug 2011 - 12:07) *
Dziewczyny,
jutro jadÄ™ do Lublina z zamiarem postoju w Warszawie.
Wiem, że teraz jest więcej sklepów bieliźnianych z dobrym doradztwem.
Czy możecie polecić kogoś równie dobrego jak nasza stara dobra Ruda Hania ale z tańszym asortymentem?
Znalazłam wiele informacji w necie. Ponoć jest wiele sklepów, ktore oferują rozmiary nietypowe i obsługa ponoć zna się na rzeczy. Jednak po doradztwie Hani biust po roku - półtorej sterczy jak u naslolatki. Jednak ceny sa tam wysokie.
Macie sprawdzone inne miejsca? Jak po poradach innych?
Wolałabym kogoś sprawdzonego przez foremki.
Doradzicie?
Czy może jednak pozostać przy Hani?

pozdrawiam

- Siunia


Sklep kontri. Ale to w Białymstoku icon_sad.gif Zdradziłam dla Avy nawet Freyę :/

W Wawie masz super outlet (w Piasecznie), gdzie jest 6zmysł. Cudowna obsługa i fajna bielizna. Freya w boskich kolorach i pięknych modelach. Ruda Hanka miała Felinę i Triumpha... phi, z takim wyborem! A ceny - kosmos!
mamami
Poza tym Hanki dobieranie staników już dawno zostało okrzyknięte za robiące więcej szkody niż pożytku niestety, bo ona bardzo radykalna, za bardzo, w poglądach jest.
Wjdź na blog Stanikomania, na pewno było tam przedstawiane kilka warszawskich sklepów. W okolicach centrum Abrakadabrę, swego czasu polecano, masz też na pewno stacjonarną Dopasowaną.
milly
na Chmielnej, jest sklep Li Parie. Bardzo duży wybór, chociaż co do obsługi to zdania podzielone. Ja byłam zadowolona. Co do cen - różne, teraz są posezonowe obniżki więc można wykorzystaćicon_smile.gif mają też stronę internetową, ale w sklepie więcej modeli mam wrażnie.
Siunia
Ach, zapomniałam zameldować się po powrocie icon_smile.gif
Byłam w Li Parie przy ul. Chmielnej.
Wybór całkiem spory, obsługa super! Cenowo duuuuuuuuużo lepiej niż u Rudej Hanki.
Milly, wielkie dzięki za namiary. Innym dziewczynom również serdecznie dziękuję.
To mój nowy "stały punkt programu" w ramach wizyt w Warszawie.
Jestem zachwycona

pozdrawiam

- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.