To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Polecam/odradzam - nasze opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

i.
A może stworzyć podforum, gdzie można by polecić rzecz, która u nas się sprawdziła albo coś zdecydowanie odradzić np. zabawkę, płyn do kąpieli czy artykuł żywnościowy.
Pisałoby się tu o nowościach na rynku, o interesujących dodatkach do prasy (płyta DVD, gra dla dziecka itp.) ciekawych/ulubionych stronach interetowych z podawaniem linków.
Co wy na to?
haga
Ilka ja już mam parę perełek i jestem za.
Ale chyba trzeba by było zrobić jakieś kategorie, podkategorie, by wszystko nie było w jednym kotle.
Incia1
ja tez jestem za.Napewno pomorze to wielu mamom w zakupach
amania
Ja też myślę, że przyda się takie podforum.


P.S. Tylko czy ktoś w ogóle bierze te nasze propozycje pod uwagę?
aga23
Ja również jestem za.
Ewusiek
i ja też
Kasia36
Jestem za!!!!!!!!!!!
Aniutas
Ja także
kasiask
czemu nie? popieram! icon_biggrin.gif
.uzytkownik.usuniety.
ooo, mnie sie też taki pomysł bardzo podoba. Zanim wybiorę się do sklepu i obrócę kapitałem wink.gif chętnie bym zapytała czy warto...

pzdr,

zwierzo
Duszek
Tak, tak zrobimy dokaldnie takie forum. Na liscie rzeczy do zrobienia ma teraz 3 miejsce:

1) regulamin i uporzadkowniae czata
2) ogloszenia - mechanizm wyszukiwania
3) forum "polecam"

W przypadku forum musimy wszyscy z wyczuciem podchodzic do sprawy, by unikac reklami kryptoreklam.

Pozdrowienia
mamami
HA! Widzisz Duszku że jest nas więcej!
Bardzo podoba mi sie lista rzeczy do zrobienia w najbliższym czasie, nr 3 dla tego forum to bardzo dobra lokata icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.