To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Musical METRO w Buffo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Z okazji naszej rocznicy ślubu wybieramy się do Warszawy na musical "METRO" w teatrze Buffo. To było moje marzenie, żeby yo zobaczyć. kupiliśmy ostatnie bilety-w drugim rzędzie na balkonie. Mam pytanie do warszawianek i osób, które widziały Metro w Buffo-jak Wam się podobał? I czy te miejsca są w miarę dobre-bo ich cena 60 zł jak dla mnie kosmiczna + dojazd do Warszawy-ale co tam, moje marzenie się spełni:)
Użytkownik usunięty
CYTAT(oliweczka30 @ Thu, 11 Aug 2011 - 16:21) *
Z okazji naszej rocznicy ślubu wybieramy się do Warszawy na musical "METRO" w teatrze Buffo. To było moje marzenie, żeby yo zobaczyć. kupiliśmy ostatnie bilety-w drugim rzędzie na balkonie. Mam pytanie do warszawianek i osób, które widziały Metro w Buffo-jak Wam się podobał? I czy te miejsca są w miarę dobre-bo ich cena 60 zł jak dla mnie kosmiczna + dojazd do Warszawy-ale co tam, moje marzenie się spełni:)


To najtańsze miejsca oliweczko (chyba). Takie sobie, bo blisko sceny. Ale co tam icon_wink.gif

Metro widziałam jeszcze z KAsią Groniec i Janowskim, więc czas uniemożliwiający porównania... Za to 10 razy icon_smile.gif
anita b.
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 11 Aug 2011 - 17:23) *
To najtańsze miejsca oliweczko (chyba). Takie sobie, bo blisko sceny. Ale co tam icon_wink.gif


przyznaję, ze rzadko chodzę do teatru, zdecydowanie za rzadko, siadałam też na balkonie i jakoś żaden nie był tak blisko sceny, by to miała być wada icon_rolleyes.gif
oliweczkas
Tak to najtańsze miejsca, i co ważniejsze kupiłam jedne z ostatnich. Nie miałam pojęcia, że oni sprzedają 100% biletów na każdy spektakl. Fakt, do pierwszej wersji z Janowskim, Groniec, Górniak, Milowiczem-na pewno nie ma co porównywać, ale i tak się bardzo cieszę, że wreszcie zobaczę Metro:)
agabr
Generalnie wada tych miejsc jest to , ze w upalny dzien moze byc tam piekielnie duszno.b
katarakta
Az zazdroszcze po czesci mozliwosc obejrzenia METRO. Z checia bym sie wybrala, ale bardziej na to z lat 90. Gdzie byl i Janowski i Groniec i Gorniak i wiele wiele innych osob. Do dzis jak słysze pojedyncze dzwieki to az mi sie milo na serduchu robi.
oliweczkas
Spełniłam moje marzenie-widziałam METRO w Buffo. Przepięknie zatańczone, zaśpiewane, zagrane. Płakałam ze wzruszenia że mogę to oglądać. Zazdroszczę warszawiankom, że mają to u siebie i mogą oglądać kiedy zechcą. Dla mnie z Kielc to już spora wyprawa i wydatek-ale było warto! Obiecałam sobie że jeszcze to kiedyś powtórzę. Szkoda tylko, że zdjęć nie można było robić, po kryjomu zrobiłam tylko dwa icon_biggrin.gif
coś przepięknego.
katarakta
A ja Ci zazdrosze ze moglas tam byc icon_biggrin.gif No nic mi na pocieszenie zostanie posluchanie icon_biggrin.gif

Wruc te dwie fotki icon_biggrin.gif
oliweczkas
Po raz kolejny wybieramy się do Teatru Buffo na musical METRO. Już nie mogę się doczekać. Jedziemny pod koniec sierpnia. Bilety ciut tańsze-też kupiłam na balkonie. Tym razem zabieramy też Zuzię.
maminka43
Oliweczko-zazdroszczę,i marzę by kiedyś też się na to wybrać.
Daj znać PO icon_smile.gif
kamea
ja oglÄ…dalam metro 15 lat temu w teatrze dramatycznym z oryginalnÄ… obsadÄ… icon_smile.gif to co jest teraz niestety jest mierne..
oliweczkas
Absolutnie nie masz racji. Ja widziałam pierwszą obsadę tylko na youtubie. Tą aktualną widziałam dwa lata temu i zobaczę w sierpniu. Uważam, że też są super, śpiewają bosko, tańczą też bardzo dobrze. Wiadomo, że pierwsza wersja bywa z reguły najlepsza, ale obecne METRO też jest wspaniałe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.