To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lekarz okulista

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adusiowa Mama
mamy Podlasianki pomóżcie!
szukam dobrego okulisty dla dziecka.
wszyscy, z którymi ja miałam styczność to nie bardzo mi pasują na lekarza dziecięcego , może któraś z was zna takiego , co to umie "podejśc" do dziecka.
z góry dzięki wielkie
Beata Białystok
Chodziłam z Agatką do DSK do doktor Orłowskiej. Podobało mi się jej podejście do dzieci. Niestety moja koleżanka chciała zapisać do niej synka i okazało się, że już nie pracuje w szpitalu. Chodziłam z nią również do Eskulapa, ale nie pamiętam nazwiska lekarki. Jak znajdę, to napiszę.
Beata Białystok
Przypomniałam sobie, że znajomi polecali mi jeszcze panią profesor Łazarczyk, która ma prywatny gabinet na ul. Branickiego 29a lok.3.
Adusiowa Mama
dzięki bardzo za namiary.
trzeba mam się chyba tam wybrać....... icon_sad.gif
Beata Białystok
Czyżby Adunia miała jakieś problemy z oczkami?
mama pauli
Witam
My chodzimy do dr. Antosiuk. Do niedawna przyjmowała w DSK, ale teraz przyjmuje w przychodni gdzieś na Słonecznym Stoku (chyba, gdzieś tamten rejon). Można i do tej przychoni się zapisać, bo nie ma przecież rejonizacji. Nie wiem czy przyjmuje prywatnie, ale chyba też.
Pozdrawiam
Adusiowa Mama
własnie trzeba to sprawdzic
ja jestem krótkowidzem , a mój Adrian tez nosi okulary do jazdy samochodem. i jest prawdopodobieństwo , że Niunia tez będzie musiała nosicokularki. i dlatego trzeba iśc z nia do lekarza , żeby wszystko wiedzieć.
chociaz jak byłam w ciązy pani doktor powiedziałaże wcale nie musi tak byc , że jeżeli rodzice nosza okulary to i dziecko tez będzie musiało.
Ale ja juz przezywam że bedzie cos nie tak icon_sad.gif


cała ja wychodzi teraz ze mnie, nic nie wiem ale sie trzęse ze strachu:)
Agnieszka*
mamo Aduni wprawdzie nie znamy sie ale chciałabym ciebie pocieszyć, nie martw się na zapas
lecz jezeli wizyta uspokoi ciebie to idz koniecznie do okulisty, po co się martwić jak można się nie martwić icon_smile.gif
... jednak jestem pewna, że lekarz który powiedział tobie ,że wady wzroku rodziców nie muszą być dziedziczne, miał rację
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.