To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Strój na rozpoczecie roku w przedszkolu dla 4 latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasia5207
Wiki

Moja córka idzie pierwszy raz do przedszkola. Nie wiem jaki strój obowiązuje,podobno na galowo. Czy musi to być koszula i spódnica ? A może coś takiego? Pomóżcie przytul.gif

Wyżej ,,Wiki,, jest podany link do fotek stroju jaki wykombinowałam 03.gif
katarakta
U nas nic takiego nie bylo. Mlodsze dzieci przychodziły ubrane normalnie jak na codzien. Rozpoczecie roku bylo tylko dla najstarszej grupy.

Ja bym nie ubierala galowo chyba ze tylko na rozpoczecie o ile jest na poczatku a potem przebrala. Lepiej kupic jaka jasna bluzeczke do tego sukieneczke i wsio. Dziecku ma byc wygodnie bo spedza tam sporo czasu.

Mysle ze komplecik pasuje. Zwykla bluzeczka biala, sukieneczka widac ze wygodna. Ja jestem za icon_biggrin.gif
MamaJulki
myślę, że Twój pomysł ze zdjęć jest ok, bom nie jest taki w stu procentach galowy, a jednak elegancki icon_smile.gif

u nas też nie było tak, żeby na galowo być musiało
pierwszy dzień w przedszkolu, to dzień jak co dzień icon_wink.gif

mimo to, ja też Julkę zawsze ubieram w fajniejsze rzeczy icon_wink.gif
justine1980
U nas też nie było wielkiego rozpoczęcia,dzień jak co dzień.Najważniejsze tak jak dziewczyny piszą żeby dziecko czuło się wygodnie w tym co ma na sobie.
kasia5207
Dziękuje wszystkim za odp i miłe słowa. przytul.gif To nasz 1 raz icon_smile.gif tzn. mam tylko jedno dziecko i pierwszy raz idzie do przedszkola. Nie chce żeby córka się wyróżniała w tłumie, ze tak powiem...
Pozdrawiam wszystkich
katiek
Kasia a w przedszkolu nie możesz się dowiedzieć czy obowiązuje jakiś strój specjalny? Przyznam że w naszym nic takiego nie było.
jaAga*
Ja też pierwszy raz spotykam się z obowiązywaniem jakiegoś stroju w przedszkolu z okazji rozpoczęcia roku. Zwykle pierwszego dnia to dzieci są albo zbyt rozemocjonowane, albo spłakane, żeby jeszcze im organizować uroczyste rozpoczęcie roku icon_wink.gif.
Sali_M
U mnie w przedszkolu nigdy żaden strój galowy nie obowiązywał. Jedynie jak były robione zdjęcia to panie prosiły żeby dzieci ładnie ubrać.
an.tośka
U nas też zwyczaj stroju galowego na rozpoczęcie roku/pierwszy dzień w przedszkolu nie istnieje.
Natomiast zazwyczaj pod koniec września odbywa się "pasowanie na przedszkolaka" wszystkich nowo przyjętych dzieci, niezależnie od wieku/grupy. Na uroczystość zapraszani są rodzice a dzieci ubrane są galowo.
ewela
Rozpoczęcie roku przedszkolnego...no jeszcze troche bedą PÓŁMETKI i STUDNIOWKI w przedszkolach.

Z mojego doswiadczenia wiem,ze najwygniejszy strój- koszulka,rajtki/leginsy, spodniczka-czyli codzienne ubranie bedzie najwygodniejsze dla dziecka


Nie ma co się spinac...to jest normalny dzien "pracy" chcociaz wyjątkowy dla dzieci i nauczycieli.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.