To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pamięć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edzia77
Zdarzało mi się czasami o czymś zapomnieć, ale dziś się przestraszyłam. Zapomniałam pinu, który nie uległ zmianie od jakiś 7 lat. Stałam w sklepie i nic nie przychodziło mi do głowy... 32.gif . Obie babcie miały Alzheimera i jakoś tak sobie pomyślałam, że to pierwsze oznaki...
agapi7
...
aronka
CYTAT(Edzia77 @ Fri, 12 Aug 2011 - 18:40) *
Zdarzało mi się czasami o czymś zapomnieć, ale dziś się przestraszyłam. Zapomniałam pinu, który nie uległ zmianie od jakiś 7 lat. Stałam w sklepie i nic nie przychodziło mi do głowy... 32.gif . Obie babcie miały Alzheimera i jakoś tak sobie pomyślałam, że to pierwsze oznaki...


Miałam niedawno to samo. Robiłam jakiś przelew przez internet i musiałam się zalogować do banku. Robię to bardzo często. Pamiętałam hasło, a jeśli chodzi o mój numer klienta - czarna dziura! Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie przydarzyło. Zaczęłam szukać dokumentów, gdzie mam to zapisane i w końcu znalazłam. Byłam przerażona. Fakt, że lepiej, że nie zapomniałam hasła, bo takich rzeczy po prostu w ogóle nigdzie nie zapisuję.
Edzia77
To wyobraź sobie taką sytuację przy kasie... Normalnie kobitka niedługo by mnie o dowód prosiła, bo wyglądało jakbym tą kartę "znalazła" 37.gif
pcola
Edzia77,

nie mam w rodzinie alzheimera a ostatnio musiałam deptać do kasy w banku. Totalne zaćmienie umysłu
mnie dopadło i pinu (stary i oczywisty), za nic sobie nie mogłam przypomnieć.
Złożyłam to na karb przemęczenia i stresu, a może nie powinnam była ?
Gruszka
Bez jaj. Ja ciągle zapominam pinów, nazw leków, nazwisk aktorów - może dlatego, że trudno mi sobie przypomnieć, kiedy ostatnio używałam aktywnie mózgu - jakkolwiek to brzmi icon_smile.gif icon_wink.gif
agabr
Notorycznie wklikuje swoj pin do bramki wejsciowej , w bankomacie wpisuje kod do bramki .b
maminka43
O,ja znowu jak wracam z przedszkola i tam wklepuję kod do bramki to chcąc domofonem otworzyć drzwi do domu za chiny ludowe nie otworzę.Kolejność-cyfry-kluczyk-numer i coś tam jest dla mnie nie do przejścia.
PIN-y też niby prościutkie ale zdarza mi się schrzanić i potem jest cyrk icon_eek.gif
Hasła,loginy,a już numery telefonów....ech 21.gif ...ale po to mam notesy icon_wink.gif
Anorektyczna Laska
maminko, uaktualnij sygnaturke! icon_smile.gif

(i oczywiscie gratulacje!)
maminka43
A.L-dzięki,dzięki(nic się na tym forum nie ukryje) icon_mrgreen.gif
Sygnaturkę to mi musi córka zmienić bo NIE PAMIĘTAM jak to się robi 06.gif
~Luna~
Edzia77 ,miałam takie "zaćmienie", i chyba do końca życia go nie zapomnę .
Wyszłam z domu, uszłam jakieś kilkanaście metrów i nagle zapomniałam dokąd mam iść .
Stanęłam i nie wiedziałam co mam zrobić, w którą ruszyć stronę, pomyślałam że wrócę do domu, ale ... zapomniałam gdzie mieszkam 37.gif .
Trwało to chwilę zanim znowu "zaskoczyłam", dla mnie to było jak wieczność, wystraszyłam się wtedy nie na żarty.
Wróciłam do domu, nigdzie już wtedy nie poszłam, trzęsły mi się ręce i nogi.
Na objawy Alzheimera, byłam wtedy zdecydowanie za młoda.

Drugi przypadek był podobny do Twojego, zapomniałam pinu, zabrali mi kartę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.