To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuje kogos kto zna dobrze Sandomierz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szczurki2
Jak w temacie.
Chce sie dowiedzieć co warto tam zobaczyć , czasu mało- będę w piątek popołudniu- w sobotę idziemy tam na wesele do Domu weselnego"Karolina". Wszystkie opinie mile widziane. Będziemy tez w Klimontowie.
Maciejka
To w Klimontowie koniecznie Kościół św. Józefa i - jeśli się da - klasztor podominikański. Niezapomniane jest zwiedzanie tychże z p. Stanisławem Sas-Tarnawskim. Ale to trwa do 3 godzin. icon_wink.gif)) I stojąc plecami do wejścia do Kościoła św. Józefa zerknij w okna Brunona Jasieńskiego. To te na samej górze w białym budynku vis a vis Kościoła. I Synagogę, którą można zobaczyć tylko z zewnątrz. I szczątki macew w lewym rogu placu za szkołą (tam wszędzie był kiedyś cmentarz żydowski). I polecam też muzeum pana Szeląga. Dla dzieci atrakcja, bo p. Szeląg pozwala mierzyć hełmy. Klimontów jest niezwykle klimatyczny, chociaż trzeba chcieć dostrzec te klimaty. Na pozór to dziura, ale ja tam jeżdżę na Brunonalia. I odkrywam Klimontów coraz bardziej. A! W Klimontowie trzeba koniecznie zjeść lody włoskie na rynku. Każdego dnia mają inny smak. Ja najbardziej lubię brzoskwiniowe i jabłkowe. Zajrzyj sobie tu
szczurki2
Maciejka dzięki
Jakbyś miała jakieś spostrzeżenia czekam.
truska
W sandomierzu np mozesz zrobic soboie wycieczkÄ™ do podziemi
https://www.sandomierz.pl/index.php/pl/atra...stki/art19.html
truska
Przy ulicy Krakowskiej w Sandomierzu jest wyremontowany bulwar ,
aktualnie mozna tam sobie pospacerować i jest nowy plac zabaw dla dzieci oraz wypożyczlania rowerków wodnych np w kształcie łabędzia.
szczurki2
No to potrzebuję jeszcze namiar na fajnego fryzjera, bo potrzebuje jakoś wyglądać na weselu. Hm... chyba blisko ul. Krakowskiej bo ta jest ten do weselny i mam nadzieję ze będzie mozna tam nocować juz wcześniej:)
Artola
Byliśmy wiosną w Sandomierzu, jeden dzień. Polecam spacer po rynku i okolicach, a zwłaszcza zwiedzanie podziemnej trasy (ok. 45min).
szczurki2
Potrzebuje fryzjera , który skleci cos na szybko na wesele.. Znacie coś?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.