To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lektury dla 7-latka płci męskiej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Z dziewczynami mam doświadczenie, z chłopakami gorzej- na razie rzeczony 7-latek pochłania Koszmarnego Karolka, ale większość części juz przeczytał. Potrzebuję pomysłów na proste ksiązki do samodzielnego czytania- na Harrego Pottera chyba jeszcze za wczesnie...
Agnieszka AZJ
Cykl o Lassem i Mai - można czytać w dowolnej kolejności,
PiÄ…tka z ZakÄ…tka,
Abecelki - ale to już chyba tylko z biblioteki.
agabr
Dziennik cwaniaczka
Filipek i szkoła , Filipek i rodzina
Cała seria Ciumków
Piatka z zakatka i jej kontynuacja
Seria o Wampirku -" Wampirek i..."
Mikolajek jesli jeszcze nie czytal
Afryka kazika
Ksiega straszliwej niegrzeczności
Jaśki
Detektyw Kefirek
grzałka
wielkie dzięki, to powinno na jakiś czas wystarczyć icon_smile.gif
grzałka
Młody ma już 8 lat, książki czyta pasjami, czy "Złodziej pioruna" będzie ok, nie za wcześnie? Bardzo go fascynuje mitologia, a co do czytania to spokojnie łyka książki po kilkaset stron, ale z recenzji widzę, że to książka dla nastolatków raczej.
Agnieszka AZJ
Możecie spróbować - tam się chyba nic takiego nie dzieje, czego ośmiolatek by nie mógl zrozumieć, jeśli przeszkodą nie jest długość książki.
Silije
Emilka czyta teraz "Hobbita".
ana
"Piaskowy wilk" choć bohaterem jest dziewczyna to z kazdym rozdziałem coraz to inny przypadek wzięty z życia - polecam
"Biuro detektywistyczne Lassego..." pasuje bardzo
"Bajki na dłuższą metę", "Komplementy", "Doktor Proktor..." też zostały polubione
w kolejce do czytania czeka "Dziwne zwierzęta' i "Magiczne tenisówki..."
polecam książkę napisana przez bułgara
https://forum.gazeta.pl/forum/w,101462,1215...y_greckie_.html


"Wampirek" jest niestrawny...
Agnieszka AZJ
Grzałka,
a "Basniobór" znacie ? Trzy tomy, na ogól dzieciakom się podoba, choć moja Julka jak zwykle na opak - odpadła na 167 stronie 21.gif

Ale to książki IMO prostsze niż Percy Jackson.
grzałka
Nie znamy. Młody teraz czyta "HP i czara ognia", wolałabym, żeby nie czytał póki co dalszych części, bo uważam, że za wcześnie. Od czytania jest wyraźnie uzależniony. W necie Baśniobór wygląda zachęcająco
ana
skoro jest już rozczytany to "Opowieści z Narnii" mają w sobie mądrość i lepszy język niz HP
grzałka
CYTAT(ana @ Sat, 13 Oct 2012 - 11:51) *
skoro jest już rozczytany to "Opowieści z Narnii" mają w sobie mądrość i lepszy język niz HP



czytał

w ogóle jest skonfliktowany z panią z biblioteki szkolnej, która uważa, że czyta książki z niewłaściwego przedziału wiekowego- ja się z nią zgadzam, że niektóre książki mogą zaszkodzić, ale bez przesady
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.