To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

worek SAKO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xxyy
Potrzebuje taki dla synka. Jedyne co mi przychodzi do glowy, to wazne jest by sie latwo czyscil, czyli zdejmowany "pokrowiec" lub skora/skoropodobne co latwo umyc. Ale nie wiem czym to jest "nafaszerowane", czy sa rozne rodzaje wsypu lepsze/gorsze, i czy jest jeszcze cos na co zwrocic uwage?
Mika
już kiedyś pisałam,że mam taką w pokoju chłopców
nie kombinowałam -kupiłam "firmówkę" z ekopuf -nazywa się pufika icon_wink.gif
na wiedzchu bawełniana powłoczka zdejmowana do prania,w środku kolejny pokrowiec,coś jak gęsta firanka icon_wink.gif a w nim styropianowe kulki
kulki (jeśli się uklepią) można dokupić w tej samej firmie
mam też pufę skóropodobną (z podnóżkiem w zestawie) tej samej firmy - tę spokojnie czyści się mokrym zmywakiem
polecam obie
pcola
Spapugowałam kiedyś za Miką i też kupiłam pufikę w bawełnianym pokrowcu. Polecam z czystym sumieniem.
Adriannna
My mamy skorzany, super sie czysci. W srodku wypelniony styropianam i gabka dzieki temu jest miekszy i styropian sie tak szybko nie ubija. Kiedys mielismy tylko styropian ale wg mnie z gabka efekt lepszy. To nasze ulubione siedzisko w domu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.