To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tenisówki Czeszki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Chciałbym kupić Weronice .
Czy sprawdzajÄ… siÄ™ u was takie buty
https://allegro.pl/jarmilki-czeszki-tenisow...1749274899.html
Zelda
miałam kiedys takie:)
OLA77
ja miałam z 5 par takich, nosiły się super.
bb
To one nadal???
Rewelacyjne byly a jak sie pieknie czyscilo pasta do zebow, zeby snieznobiale byly 06.gif
Agga
Też ostatnio myślałam nad kupieniem Natalce,więc chętnie poczytam opinie. W dzieciństwie miałam i byłam bardzo zadowolona,tylko czy to są te same, co były kiedyś icon_rolleyes.gif .
wiewiórczak
Jarmilki sÄ… super, te kiedyÅ› i te dziÅ› 06.gif
jaAga*
Jak Julka potrzebowała białych butów do stroju aniołka to kupiłam właśnie czeszki (tanio), potem nosiła je jako buty na zmianę w szkole. Były spoko, muszę jej kupić nowe.
Cleo
Kocham moje czeszki. Po okresie dziecinstwa (jedną pare kupilam sobie za keiszonkowe na koloniach w Czechosłowacji;) ), od paru lat okresowo kupuję kolejne pary. Tego lata-następnąicon_smile.gif
W czasie niedawnego wyjazdu wakacyjnego, wzbudzałam zaciekawienie +komentarze:'o rany, zobacz- to jeszcze robią!' A myslalam, ze wszyscy tak sie ucieszyli jak ja parę lat temu i rzucili się kupowac cczeszki=wspomnienia icon_wink.gif
Zelda
kupiłam Hani dziś w biedronce tenisówki za 7,99
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.