To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypożyczalnia samochodów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Myssia
Znacie, korzystałyście? Pomocy! Potrzebuje samochodu większego na 2-3 dni. Może któraś z Was korzystała w wypozyczalni i moze coś polecić. Będę bardzo wdzięczna.
Grażyna7
Często korzystam ze względu na działalnośc gospodarczą, a potrzebuję czasami dwa razy w miesiącu auto większe. I jestem wierna firmie BZIUK, wszystko robią bez problemu.
mawro
Jedną, którą mogłabym polecić jest CAR-RENTAL.PL. Na pewno obsługują lotniska na Modlinie i Okęciu.
śrubka
Szczerze mówiąc nigdy nie wypożyczałam samochodu, nie miałam takiej potrzeby, ale w internecie teraz tego pełno. Sama nic nie polecę, ale można poczytać podobne artykuły na temat wynajmu aut: https://odkryty.net/ktore-wypozyczalnie-aut...szawskim-metrze, w tym przypadku akurat niedaleko warszawskiego metra. Ale w Polsce tego nie brakuje i tych wypożyczalni jest sporo, najlepiej po prostu poszukać w internecie.
alka25
Takie wypożyczalnie samochodów przydają się głównie na zagranicznych wyjazdach, ale niestety często wymagają posiadania karty kredytowej.
Kabazzi
Cześć!
Mamy wiele firm wynajmujących samochody w Polsce i przynajmniej powiedziałbyś miastu, że mogę doradzić Ci w sprawie właściwej firmy. Osobiście bardzo często w Polsce i za granicą korzystam z usług cars-scanner (pracują w ponad 60 krajach świata). Plus fakt, że sami przyniosą samochód do twojego domu lub do miejsca, w którym mówisz. Mają wszystkie samochody, od małych samochodów po ciężarówki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.