To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyciskarka/praska do czosnku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Jak w temacie. Moja Ikeowska się skończyła, rozpadła na kawałki. Poza tym, nie odpowiadała mi za bardzo.
Co polecacie?
Chwalą Tupperware Mr. Czosnek (niezła nazwa icon_wink.gif )- ma ktoś?

Dzięki z góry.
siłaczka
Takich dobrych to nie znam ale wszelkie próby z lepszymi praskami typ Berghoff kończyły się źle i znów wracałam do takiej aluminiowej z bazaru 37.gif .
wiewiórczak
Kupiłam na targu " u ruskich" i jest niezawodna.
skanna
CYTAT(wiewiórczak @ Mon, 22 Aug 2011 - 13:34) *
Kupiłam na targu " u ruskich" i jest niezawodna.


Ano, ruska aluminiowa z bazaru u mnie ma się dobrze od 17 lat. A używana intensywnie.
Carrie
Najzwyklejsza z Netto działa od ponad 5 lat ( jak nie więcej).
Tigerek
Najzwyklejsiejsza bazarkowa icon_smile.gif - jak pękła po kilku latach to 5 zł nie było szkoda icon_wink.gif
kalarepa78
mam takÄ… z IKEI i jestem zadowolona

edit: doczytałam, ze to nie to, co lubią tygrysy icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
uuu, ale ruch w tym wątku- praska zaiste ważnym urządzeniem jest icon_smile.gif

Nie chcę inwestować w jakieś cuda za 100 zł, wolałabym nożem czosnek potraktować, więc chyba kupię taką najzwyklejszą.

Tej Tupperware nikt nie ma?
Ulinka
A ja swoją całą aluminiową kupiłam w tesco i też jest niezawodna od 3 lat 29.gif
biedronka83
Ostatnio kupiłam świetną. Dałam jakieś 20zł ale jest super. Ważne żeby nie była lekka (te aluminiowe przeważnie pękają tak jak mi), a najważniejsze żeby były bolce które w dziurki wchodzą (nie wiem czy rozumiesz?) Ja Tupperware nie mam ale pewnie sporo kosztuje..
krolewienka
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:30) *
uuu, ale ruch w tym wątku- praska zaiste ważnym urządzeniem jest icon_smile.gif

Nie chcę inwestować w jakieś cuda za 100 zł, wolałabym nożem czosnek potraktować, więc chyba kupię taką najzwyklejszą.

Tej Tupperware nikt nie ma?



jako, że moja mamina swego czasu dilowała owymi sprzętami, wiem, że korzystające z niej osoby są megazadowolone. my osobiście mamy aluminiową z bazarku icon_wink.gif nie dlatego, że tupperware niedobra, tylko dlatego, że nie było potrzeby posiadania drugiej. osobistych doświadczeń poza dotykowymi nie posiadam icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(biedronka83 @ Mon, 22 Aug 2011 - 21:39) *
najważniejsze żeby były bolce które w dziurki wchodzą (nie wiem czy rozumiesz?)


rozumiem, rozumiem icon_smile.gif
ta z Tuppeware chyba właśnie bolców nie ma (napisałam w tej sprawie do dilera)
mama_do_kwadratu
update: obwieszczam, iż po przeczytaniu różnych recenzji, kupiłam Mistera Czosnka Tupperware icon_wink.gif

edit: i nie żebym była dilerką, bo tak czytam ten wątek i myślę sobie, że uparłam się na mr czosnka od początku icon_smile.gif
biedronka83
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 23 Aug 2011 - 00:15) *
update: obwieszczam, iż po przeczytaniu różnych recenzji, kupiłam Mistera Czosnka Tupperware icon_wink.gif

edit: i nie żebym była dilerką, bo tak czytam ten wątek i myślę sobie, że uparłam się na mr czosnka od początku icon_smile.gif


Tak to już jest jak się człowiek uprze to koniec icon_wink.gif Oby się sprawowała!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.