To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maluchowe spotkania na zywo:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Dziewczynki,

na forum obok logo po lewej stronie znajduje sie baner "Maluchowe spotkanie na zywo" (na samym dole icon_biggrin.gif )

Tam jako nowosc widnieje nasze niedzielne spotkanko icon_biggrin.gif

Milego ogladania icon_exclaim.gif

Buziaki
Marta_B
Boszsz, pokażcie mi palcem, bo ja ślepa jestem... Gdzie te zdjęcia? icon_sad.gif
Ila
Marta prosze icon_biggrin.gif
https://maluchy.pl/maluchowe_spotkania/?pokaz=4

Pozdrawiam
Marta_B
Dzięki wielkie icon_smile.gif
Agnisma
Wreszcie obejrzałam sobie "wrocławianki" icon_lol.gif Bardzo mi było miło Was zobaczyć icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
maja03
No, no ależ się Laseczki nasze wybawiły !!

I znowu Wam zazdroszczÄ™ !!! icon_evil.gif
Patison
Juhuu...jak to milo zobaczyc Was icon_smile.gif Odkad sie dolaczylam do maluchow w polowie mojej ciazy i odkad zobaczylam wroclawski watek o spotkaniach mamus, to caly czas paplam o tym do mojego Milego, ze jak tylko nasze Szczescie pojawi sie na swiecie i bedzie sie nadawalo na wyjscia, to z dzika rozkosza dolaczyla bym sie do Was na takowym radosnym spotkanku icon_biggrin.gif Mam nadzieje, ze jak sie wprosze, to nie zostane pogoniona... wink.gif No, ale to jeszcze 2 miesiace zanim dzidzius sie urodzi i pooooootem dopiero.....Tym czasem nadal bede sledzic Wasz watek o spotkaniach icon_smile.gif i zazdroscic....
Ila
Patrycja icon_exclaim.gif
A dlaczego czekasz az zostaniesz mamusia icon_question.gif icon_question.gif

Mozesz przyjsc na spotkanie jeszcze z brzuszkiem icon_biggrin.gif

Zapraszamy icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Patison
Ila slicznie dziekuje za zaproszenie! Ale chyba jednak poczekam na MalutkÄ… wink.gif To sa spotkania mamusiowe, a ja w pelni mamusia jeszcze sie nie czuje... wink.gif Ale jak tylko....to przyjde z cala pewnoscia icon_exclaim.gif Jeszcze raz serdeczne dzieki icon_exclaim.gif
Patison
...i nadal z radoscia bede sledzic watek mamusiowy icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
Patison, przecież Ty JUŻ jesteś Mamusią!!!
Monisia
CYTAT(Paka)
Patison, przecież Ty JUŻ jesteś Mamusią!!!

Dokładnie icon_biggrin.gif
Patison
Dziekuje Dziewczyny! Kochane jestescie! icon_smile.gif Niemniej jednak zostane jeszcze z boczku, zanim Tatinka nie pojawi sie na tym swiecie...a wtedy... wink.gif Odliczanie trwa.....Trzymajcie sie radosnie icon_exclaim.gif
Maciejka
patison, lepiej się przyznaj, że Cie póki co paplanie o zupkach i kupkach nie rajcuje wink.gif . ale jestem pewna, że dziewczyny z Wrocławia gadają tez o sprawach bardziej ogólnych. icon_lol.gif
Ściskam Ciebie i wszystkie wrocławianki. Alez to czarodziejskie miasto ten Wrocław!!!
Lublinianka...
Patison
Maciejka.... icon_lol.gif Ja wlasnie JUZ zaczelam rozmawiac tylko i wyloacznie o sprawach "dzieciowych". Zupek, kupek, kolek i reszty jeszcze nie doswiadczam, ale chetnie slucham icon_smile.gif W koncu wtedy tez sie ucze icon_smile.gif I rowniez jestem pewna, ze rozmowy tocza sie na tematy ogolne icon_cool.gif (mam nadzieje icon_wink.gif ). Ale kiedy ja na prawde chce sie Wam pokazac juz z moim Szczesciem (pochwalic sie?) . Hihihihi...HOWK!
Patison
Moj problem polega raczej na tym, ze wszystkie moje przyjaciolki i kolezanki sa bezdzietne (na razie) i nie mysla jeszcze o maciezynstwie...to JA je zanudzam...a ilez Mezczyzna moze wysluchiwac? icon_smile.gif Dlatego tak uwieeeeeeelbiam forum maluchowe i tak bardzo bardzo chce sie z Wami spotkac i gadac, gadac, gadac....choc by i o samych papkach icon_biggrin.gif
2 szkraby
CYTAT(Patison)
Moj problem polega raczej na tym, ze wszystkie moje przyjaciolki i kolezanki sa bezdzietne (na razie) i nie mysla jeszcze o maciezynstwie...to JA je zanudzam...a ilez Mezczyzna moze wysluchiwac?  :) Dlatego tak uwieeeeeeelbiam forum maluchowe i tak bardzo bardzo chce sie z Wami spotkac i gadac, gadac, gadac....choc by i o samych papkach  :D


Patison, to nie patrz tylko na forum, a przyłącz się do nas na real spotkaniu, serdecznie zapraszamy. icon_razz.gif icon_razz.gif
A mamusia z Ciebie to już na 100 %. icon_razz.gif

Natomast wiem co to jest kiedy ma się znajomych, którze nie mają dzieci.
Jak ty coś mówisz to oni patrzą na Ciebie jakbyś z księżyca spadła.
A czasami potrzeba jest sobie tak trochę z kimś pogadać kto Cię zrozumie i wie o czym ty wogóle mówisz.

Datego 28 lutego serdecznie zapraszamy.
Przyjdź napewno nie będziesz żałowała.

Pozdrawiam
Patison
Jeszcze raz serdeczne dzieki dziewczynki kochane za zaproszenie...az mnie sie milo zrobolo.......................Ale w weekend przybywaja goscie do nas i nie dam rady icon_cry.gif Szkooooooda.... icon_sad.gif Ale nadal bede sledzic opowiesci o spotkaniech i postaram sie "wkrecic" na kolejne wink.gif Tymczasem zycze smaczniutkiego spotkania w Piramidzie - super miejsce icon_cool.gif Trzymjacie sie wszystkie radosnie icon_exclaim.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.