To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nowa galeria

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inanna
Ja jestem rozczarowana. A najbardziej rozczarowuje mnie, że najwyrażniej cały budynek był projektowany pod zdrowych, młodych i .... szczupłych. Wind mało i w dużych odległościach od siebie, schody strome i bez podjazdów dla wózków, przy stolikach w części gastronomicznej tak mało miejsca, że trochę grubszy człek się nie zmieści... Brakuje tylko znaku na drzwiach wejściowych: niepełnosprawnym wstęp wzbroniony 32.gif

A! I jest brzydko, ale to akurat kwestia gustu.
paulap
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.
fifafo
CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

dokładnie !
oliweczkas
CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

mam to samo
cieszę się tylko że jest H&M
Inanna
Doskonale Was rozumiem, ale jak już się tam zaplączecie przez przypadek, to podzielcie się wrażeniami icon_wink.gif
Sokolica
Miałam iśc do kina ale okazało się, że w Heliosie nie dają nic ciekawego więc ruszyłam na szybki rekonesans. Szybki był bo ja nie lubię wielkich gmachów i tłumów. Zorientowałam się co jest (wszystko!;)) żeby w razie potrzeby mieć jakąś orientację i czym prędzej uciekłam zaglądając po drodze tylko do Rossmanna i sklepu Hobby4Men (cóż poradzę, że zboczona jestem na punkcie scyzoryków i noży niekuchennych 06.gif ). Nie bardzo mam co komentować bo nie znam się. Wielkie toto, głośne i tłumy są. Nie bardzo dla mnie. Wolałam starą galerię Echo bo po drodze do Tesco zawsze wskakiwałam do Reserved a teraz go przenieśli i będzie dalej...;P
agak
Byłam, po 15 minutach rozbolała mnie głowa i wyszłam.
Zajrzę jak się rozpocznie rok szkolny, na tygodniu bo średnia wieku była około 15 lat.
tissaia
Byłam. Kilka razy.

Dziękuję losowi za ten sklep.... brakowało mi po przeprowadzce do Kielc takiego miejsca- nie lubię łazić po sklepach, lubię kupować ciuchy czy buty hurtem icon_wink.gif a tu wszystko pod jednym dachem. Estetyka miejsca jakoś mi lekko zwisa w tym wypadku, windy i schody jak dla mnie dość logicznie rozplanowane, system namierzania samochodu na parkingu - bomba! - no i C&A, H&M, Vogele, TK MAXX - w końcu 15 minut drogi od domu.

Jestem na TAK.
oliweczkas
Tylko szkoda, że większość sklepów nie na kieleckie pensje:(
agak
szukałam sukienki na wesele i przebiegłam przez wiekszość sklepów
było kilka ciekawych i nawet w przyzwoitych cenach, max 300 nawet w niemieckich czy włoskich sklepach
nawet rozmiar 42 jest icon_wink.gif
oczywiście sukienkę kupiłam dopiero w Starachowicach

w jednym ze sklepów widziałam czarne jeansy ze streczem i w klasycznym prostym kroju - tylko, że nie mam pojęcia w którym... jakbyście spotkały to dajcie znać bo nie mam siły 2 h ich szukać

P. za to powiedział, że już tam nie wróci icon_mrgreen.gif
Inanna
A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif
truska
CYTAT(Inanna @ Thu, 15 Sep 2011 - 20:04) *
A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif

ha ha
moze ja tez wybiorę się z dziećmi do galerii 04.gif 03.gif

Póki co dotarłam do tk maxx, mają fajne ciuszki, w niezłych cenach, a podobno mają być jeszcze niższe
agapi7
Nie spieszyło mi się tam. Wczoraj pojechaliśy, chyba z ciekawośći. Jestem rozczarowana, nowa galeria nie zrobiła na mnie wrażenia, taka anty przytulna jest .
Spędziliśmy tam ok 3.5 godz. i wróciłam z bolącą głową. Może ja się nie znam na modzie ale większość ubrań taka zwyczajna a ceny często kosmiczne. Prędko tam nie wrócę. Jedynie zapamiętałam C&A, tam mogłabym coś dla siebie wybrać i jeszcze jeden sklep ale nie pamiętam nazwy 37.gif
paulap
CYTAT(agapi7 @ Sun, 09 Oct 2011 - 07:43) *
Nie spieszyło mi się tam. Wczoraj pojechaliśy, chyba z ciekawośći. Jestem rozczarowana, nowa galeria nie zrobiła na mnie wrażenia, taka anty przytulna jest .
Spędziliśmy tam ok 3.5 godz. i wróciłam z bolącą głową. Może ja się nie znam na modzie ale większość ubrań taka zwyczajna a ceny często kosmiczne. Prędko tam nie wrócę. Jedynie zapamiętałam C&A, tam mogłabym coś dla siebie wybrać i jeszcze jeden sklep ale nie pamiętam nazwy 37.gif



o, widzisz Aga, ja tam byłam niecałą godzinę i też mnie głowa rozbolała. Coś w tym musi być icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie fajną tunikę w sklepie dla dzieci 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.