To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gryzienie podczas karmienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xxyy
Co robic?
W sumie chcialabym go pokarmic do roku, ale jak mam tak cierpiec od tych dwoch, na razie, ostrych zabkow to jestem sklonna odstawic. Ale maly butli i kubeczka tez nie chce. Myslalam , ze mu dam z powrotem smoczka , z ktorym sie pozegnalismy miesiac temu , moze majac go do gryzienia go dalby mi juz spokoj .Ale i tego juz nie chce.

Czy pozostaje mi tylko sprobowanie takich nakladek ochronnych? Jakie sa najlepsze?
aisha1111
leni - konsekwentnie zabieraj pierś jak gryzie, po chwili przystaw na nowo. gryzie -zabierasz, groźną minę robisz itp, dajesz pierś na nowo i tak do skutku. dzieć musi wiedzieć, że mamy się nie gryzie, a te śmieszne ruchy mamy podczas gryzienia wcale nie świadczą, że mamie to się podoba. nie musisz zakładać nakładek - po prostu dzieciątko zauważyło, że ma zęby i stara się wypróbować do czego służą - a że pierś jest najbliżej, no cóż...
Dirty Diana
Myślę, że to chwilowe. U nas to trwało jakiś czas, może ze 2 tyg., potem tylko sporadycznie. Postaraj się przeczekać.
krolewienka
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 25 Aug 2011 - 21:41) *
Myślę, że to chwilowe. U nas to trwało jakiś czas, może ze 2 tyg., potem tylko sporadycznie. Postaraj się przeczekać.



u nas dokładnie tak było. Michu gryzł głównie wtedy, kiedy przysypiał i brodawka mu "wypływała" z gębuli - wtedy ciach -żeby przytrzymać chyba. no a mnie to ciach na równe nogi stawiało. minęło po kilku dniach, teraz zdarza się baaaardzo rzadko. a od kiedy wróciłam do pracy i dostaje tylko po południu i w nocy - jeszcze rzadziej.

ja nakładek nigdy nie używałam, z Zulą też nie, więc w tej kwestii nie pomogę.
xxyy
dzieki dziewczyny, juz bylo dzis lepiej

te nakladki wymyslilam w desperacji, juz to widze , ze chce przez nie pic icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.