To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Worki prożniowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
jw, warto kupic, sprawdzaja sie, niedlugo czeka mnie przeprowadzka i by mi sie przydaly a niechce kupowac w ciemno.
basiaw
ja kupiłam w biedronce chyba, za małe pieniądze, tak na próbę i bardzo się u mnie sprawdziły. Jedyny minus to to, że rzeczy w worku robią się pogniecione.
Ika
Używam, zamiast zajętych 6 półek w szafie mam zajęte dwie. Ogromny zysk miejsca. Mam też takie worki wiszące, wieszasz na wieszaku - trzymamy tam nawet garnitury i co ciekawe, nic się nie mnie. Kupowałam na allegro.
semi
używam, polecam. mam z lidla, nie były drogie, czasem się pojawiają. Ale wygniecione mam z nich wszystko niemiłosiernie. Ika, co robisz, ze się nie gniecie??
Lilopi
Posiadam od około miesiąca i muszę koniecznie dokupić. Niestety te wiszące kupiłam chyba jakieś felerne - na drugi dzień są pełne powietrza.
rtonka
Dzieki dziewczyny za opowiedzi, wlasnie zamowilam na allegro worki.
Ika
CYTAT(emi @ Sun, 28 Aug 2011 - 09:35) *
Ale wygniecione mam z nich wszystko niemiłosiernie. Ika, co robisz, ze się nie gniecie??

Nie wiem, może za krótko trzymałam...? icon_lol.gif Może jak potrzymam parę miesięcy, to wyjmę wymięte icon_wink.gif
agnese
też polecam worki, super oszczędność miejsca
Gruszka
A jak to jest z tym odsysaniem powietrza? czy ten wlot/wylot ma jakąś standardową wielkośc pasującą do KAŻDEJ rury odkurzacza? icon_smile.gif
TAQILLA
CYTAT(Gruszka @ Mon, 29 Aug 2011 - 11:18) *
A jak to jest z tym odsysaniem powietrza? czy ten wlot/wylot ma jakąś standardową wielkośc pasującą do KAŻDEJ rury odkurzacza? icon_smile.gif

dokładnie tak - część worków ma jeszcze regulację na korku na zasadzie wentyla, więc na upartego nawet elektryczną pompką do materaca na tzw. wydmuchu icon_wink.gif , wyciągniesz powietrze worka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.