To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

od kiedy fryzurka dla małej panienki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basza
Wywołałyscie temat fryzjerski, a ja właśnie zastanawiam się jak i gdzie podpatrzeć "małe fryzurki".Wprawdzie pierwsze postrzyżyny już troche za nami ale co teraz? Moja Basia ma dopiero 1,5 roku, ale chciałabym znaleźć coś dziewczęcego. Od kiedy wprowadzałyscie coś takiego, ewentualnie czy planujecie? bo małych elegantek trochę chyba mamy na podlaskim forum icon_lol.gif A może macie sprawdzone fryzjerki dziecięce? Ile taka przyjemnośc teraz kosztuje?
Agnisma
Ja co prawda daloko mam do podlaskiego, ale całkiem blisko do małej dziewczynki.
W związku z tym , że oboje z mężęm jesteśmy zwolennikami włosów długich u kobiet(i tych małych, i tych dużych)- Natalia ma podcinane tylko końcówki. Ma jasne, proste, "jedwabiste" włosy dziś już do pasa.
Czeszę ją w dwa warkoczyki, w dwie kitki(wysoko, lub a'la indianka), jedną kitę z tyłu, pół kitka-pół rozpuszczone, warkocz dobierany, albo dwa, koczek...pomysłów jest cała masa icon_lol.gif
Do tego dochodzÄ… :spinki, spineczki, gumki z wszelakimi ozdobami, kokardki...

Pozdrawiam
długowłosa mama- długowłosej córci wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.