To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gra o tron

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arwena.
No proszę, nie mówcie, że tylko ja czytam i z każdym następnym tomem coraz bardziej nie cierpię pana Georga R.R Martina.

Czytam tak zawzięcie, że wczorajszą Nawałnicę Mieczy skończyłam o 4 rano, wściekła i rozżalona. I chociaż nie wiem, czy mam ochotę na Ucztę dla wron, właśnie zamówiłam następne dwa tomiszcza rujnując się finansowo ale co tam. Dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak intensywnie.


Miłośniczki fantastyki i nie tylko, czytacie? Oglądacie? Serial jest równie genialny.
eve69
Obejrzeliśmy. Nic więcej nie napiszę bo same spoilery przychodzą mi do głowy;-). Ale serial jest super. Książki w drodze, w oryginale taniej icon_wink.gif
pirania
przeczytalam pierwszy tom na jachcie- o mamuniu no dawno mnie zadna ksiazka tak nie wynudzila icon_smile.gif
Ciocia Magda
Ja obejrzałam serial - trochę mnie drażnił, bo o ile obyczajowo-wizualnie jest bardzo szokujący, to psychologia postaci i cała historia jest rodem z książek przygodowych dla dzieci. Jakoś mi ciągle coś zgrzyta. Oglądam właściwie dla Tyriona Lannistera.
mamuśka81
Książki nie przeczytałam (usypiam przy początku, ale to nie kwestia że nudne, ja tak po prostu mam 37.gif ), serial jak dla mnie genialny. Mimo, że nigdy nie byłam miłośniczką fantasy a na obejrzenie namówił mnie mój m., to mogę powiedzieć , że to najlepszy serial jaki widziałam.
Arwena.
Eve ja mam za słaby angielski na oryginał - zatem na polskie wydanie Dance with the Dragons będę musiała trochę poczekać. Nie będę spojlerować, ale od dwóch dni zadaję sobie pytanie, czy też może podśpiewuję taką charakterystyczną piosenkę Perfectu, bardzo w temacie GoT.


Gosia, pierwszy tom dla mnie najsłabszy icon_smile.gif.
iff
przeczytalam 1 tom na urlopie, wciagnal mnie na tyle, aby chciec obejrzec serial, czytam 2 tom ide do empiku po pozostale, aby skorzystac a promocji 3 za 2
jestem pelna podziwu dla autora, aby wyobrazic sobie taka historie i panowac nad rodami, wszystkimi postaciami i powiazaniami miedzy nimi
renata19750702
Zaczęłam czytać wczoraj pierwszy tom (prezent pod choinkę). Jak skończę chętnie podzielę się własnymi spostrzeżeniami.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arwena.
W Tancu ze Smokami zaplusował tylko wątek Jona Snow. Reszta ciągnęła się jak flaki z olejem. Ogólnie rzecz biorąc jestem...zawiedziona.


Z drugiej strony, tak całkiem EOT icon_wink.gif, obejrzeliśmy z Kubą przedwczoraj Eragona i tak okropnie drętwego filmu to ja dawno nie oglądałam.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Arwena.
(użytkownik usunięty), książkę mam na bieżąco - bo Kuba bardzo lubi. I tak jest sto razy lepsza od filmu icon_wink.gif.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
renata19750702
Na allegro za 6 kolejnych (nowych) tomów sagi wołają 165,00 zł. Warto brać, czy zapał do czytania mi siądzie po drugiej części?
iff
po 2 tomie to jeszcze nie, ja 5 nie umiem przejsc, a 6 juz czeka
użytkownik usunięty
[post usunięty]
KaśKaś
A ja mam pytanie co do serialu, czy będą dalsze odcinki, a jak tak to gdzie znaleźć?
Jaśminka
Druga seria ma ruszyć dopiero w kwietniu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.