To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki prezent na roczek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

buniaaa
Moje drugie dziecię obchodzi niedługo roczek, wszyscy dopytują co mu kupić tylko problem w tym że sami niewiemy bo zabawki są po pierwszym, ubrania też. Dokupujemy rzeczy ale na bieżąco potrzebne a goście chcą coś pokaźnego... miejsca w mieszkaniu też za wiele nie ma, podwórka brak żeby coś do zabawy większego...
Proszę podpowiedzcie coś może z zabawek nowości czym Wasze pociechy się bawią albo inny prezent
bumbum
buniaa pozwolisz że się doczepię.Mam dokładnie taki sam problem tylko chodzi o dziewczynkę.
Ja nic pokaźnego nie chce,nie ma na to miejsca 29.gif
aisha1111
zapas pieluch? nasz roczek był malutki (kilka osób tylko), wszystko mieliśmy, więc poprosiliśmy o pieluszki, proszki do prania itp. ciuszki mieliśmy. ew. jak gości dużo to może lokatę dzieciowi założyć? każdy by się złożył, a procencik by do 18 urodzin rósł sobie.
buniaaa
aisha proponowaliśmy pieluchy ale kurcze każdy nosem kręci... zobaczymy, jak dadzą pieniążki to kupimy potrzebne rzeczy a jak im się to niespodoba to następnym razem kupią coś , głupia sprawa ...
rysa154
napewno można znalesc cos czego starszy nie miał wczesniej, u nas np. był to jezdzik, część pieniadzy przeznaczylismy na nowy fotelik...



edit:
mnie np. pieluchowy prezent zaskoczył (ale to nie było na roczek)...
aisha1111
a tak sobie myślę, że skoro nic praktycznego nie chcą goście kupić to może profesjonalną sesję zdjęciową dziecku zafundują? fajna pamiątka będzie na kiedyś... albo może dobry fotelik, albo składka na większe łóżeczko (już niedługo dziecko zacznie wyrastać z niemowlęcego)
MJGB
[edit: administracja]
buniaaa
dzięki dziewczyny za propozycje, myślę intensywnie a MJGB to chyba reklama, która niedozwolona jest na forum :/
trylinka
Ja zawsze kupujÄ™ coÅ› do zabawy w kÄ…pieli. Tego zawsze brakuje i to siÄ™ zawsze sprawdza.
Ostatnio kupiłam świnkę do mazania flamkami a potem świnka idzie razem z dzieckiem do kąpieli i wszystko ze świnki znika.
Poprzednio, siatkę a la kosz do koszykówki na przyssawki z czterema piłeczkami. Oczywiście rozmiar mini.
Innym razem jakieś kręcioły, fontanny i inne gadżety z fisherPrice.
Warto znaleźć coś niebanalnego.
Adriannna
Mielismy dokladnie taki sam problem, w koncu poprosilam o pieniadze, poniewaz dziewczyny obchodza urodziny jednoczesnie troche pieniedzy sie zebralo wiec kupilismy fotelik samochodowy dla mlodszej i nowy rower dla starszej.
rysa154
wczoraj koleżanka dla swojej chrześnicy na roczek (ma starszego brata) kupiła posrebrzany obrazek z aniołem stróżem i dała do wygrawerowania z tyłu od kogo i z jakiej okazji...
pati.n
Piotr dostał karnet na sesję zdjęciowa z siostra. Byłam zachwycona icon_smile.gif Pamiątka fajna icon_smile.gif
Pysiaczek
Taka profesjonalna sesja zdjęciowa to fajna sprawa - zwłaszcza, że takie maluszki są szalenie rozkoszne:-))
Kotelka
Ja mogę z naszego doświadczenia powiedzieć, ze kupiliśmy bujak drewniany montessori - bawi się nim dopiero teraz (1,5 roku). Kupiliśmy basen z kulkami - to samo co z bujakiem dostał jeszcze rowerek 3-kolowy drewniany z lidla i nim się nie bawi wcale. Dostał jeszcze tęcze z grimms i ona tez dopiero teraz go zaczyna interesować Na imieniny synek dostał ostatnio Scoot and ride i na nim chce jeździć (fajny jezdzik i hulajnoga 2 w 1 od 86 cm). Bardzo fajne są zabawki z fat brain toys. NO i oczywiśćie tablice manipulacyjne jak tutaj:
https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek

Które mogą nauczyć dziecko bardzo wielu przydatnych rzeczy.
Artur4421
Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie rozwiązania na pieluchy i pampersy, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie szczelne kosze na pieluchy i pampersy - kosz na pieluchy wielorazowe .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.