To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pragnę spotkania!!!Anitko i nie tylko!:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monisia
Słuchajcie!

Laura właśnie pojechała na tydzień do babci w góry a ja zostałam z Julą w domku.Ostatnio tak bardzo chciałam się z Wami spotkać ale nie wyszło icon_sad.gif Mam więc propozycję.
Czy któraś mama byłaby chętna na spotkanko spacerowe w parku zachodnim < koło Astry> razem z dzidziusiem ?
Poniedziałek 11.00 na placu zabaw w tymże parku na przeciwko Astry?

A może któras się skusi?
Bardzo chciałabym Was wkońcu poznać.
Czekam !
skanna
Monisia, a nie może być później?? Bo ja zwykle wychodzę z Mają gdzieś koło 13, żeby potem bezpośrednio po Gabryśkę do przedszkola pójść. Jak wyjdę o 11, to małej się wszystko pochrzani. A spotkać bym się chciała, bo nie lubię sama po tym parku latać.
Monisia
A kiedy by Ci najbardziej pasowało?
Zaproponowałam godz 11.00 bo to pora spacerowa.
Czekam więc na propozycje icon_biggrin.gif
Byle to było w poniedziałek wink.gif
skanna
Tak jak napisałam - ok. 13 wychodzimy na spacer (+/- pół godziny, zależy od tego, kiedy ta mała księżniczka będzie głodna), bo potem ok.14.30-15 odbieram Gabrysię z przedszkola. A nie bardzo mogę wcześniej, bo ona je mniej więcej co 2,5 - 3 godziny i nie byłoby jak jej nakarmić.
Zdecydowanie lepiej urodzić dziecko na wiosnę albo w lecie. Jak Gabrysia była taka mała, to się niczym nie przejmowałam - w każdej chwili można było usiąść na pierwszej z brzegu ławce, wyjąć dziecko z wózka i je nakarmić. A w zimie tak się nie da i cholera, trzeba wszystko planować icon_sad.gif

pozdrawiam,
skanna
Monisia
Skanna a gdzie Ty mieszkasz?
No to na 13.00 może być?????
skanna
13 może być, choć nie zagwarantuję punktualności co do minuty. Masz komórkę?? Podeślij mi nr na PW, żebym w razie czego mogła Ci dać znać, że się odrobinę spóźnię. Bo niestety, wszystko zależy od tej małej księżniczki.
Monisia
Zaraz napisz do Ciebie a tymczasem nie ma więcej chetnych na spotkanko????

PONIEDZIAŁEK 13.00 ?????
skanna
No właśnie, dziewczyny, czy tylko my z Monisią jesteśmy chętne na spacerek?? Nie ma tu nikogo więcej z okolicy?? Zresztą do nas dojeżdżają niskopodłogowe autobusy 122, 126, 136, a od strony Długiej 127 i 135. To która odważna??
Monisia
I jeszcze autobus E icon_biggrin.gif
Tramwaje 3,10,21,22,23 wink.gif

Bo pomyślę sobie , że nie chcecie się ze mna spotkać icon_twisted.gif
Monisia
icon_question.gif

Nie ma chętnych icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
maja03
Eeeee tam - na pewno ktoś się z Tobą spotka icon_lol.gif !!

Moniś spotkałabym się z Tobą chętnie ale teraz to już troszkę mi nie wygodnie jedździć autobusami. No i cholercia do dentysty musze iść !!

Pozdrawiam - spotkamy się po wszyskim icon_biggrin.gif
Potwora
Moniś, kiedyś bardzo chętnie ale pochorowaliśmy się strasznie icon_cry.gif
Mogę tylko pomarzyć o spacerku, a marudzący, chory dwulatek w domu to istny koszmar icon_twisted.gif
Anita.W
Monisia mi niestety ani 11 ani 13 nie odpowiada, bo o 11 to Kuba dostaje deserek (na dworze jest jeszcze za zimno abym go karmila), a o 13 to on jeszcze spi. Wolę jednak aby spał w domu, bo to jest chwilka w ktorej ja odpoczywam. Juz za 2 miesiace bedzie wiosennie to mysle ze wtedy bede bardziej chetna na umawiane spacerki, ale teraz to wychodzimy pod blok na plac zabaw, albo do parku tego na popowickej.
Monisia mam nadzieje ze sie spotkamy 28 lutego icon_smile.gif.
Monisia
Olaart zdrówka życzę!

Chyba bedziemy musiały przełożyć spacerek na lepszą pogodę przynajmniej mniej wietrzną i by nie padało.Widziałam właśnie pogodę icon_evil.gif icon_sad.gif
A tak bardzo chciałam ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.