To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sofa dla (prawie) dwulatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nessi
Majka nie chce spać w łóżeczku a spanie z rodzicami nie jest zbyt wygodne. Jako, że miejsca w pokoju mało pomyślałam, żeby kupić sofę dziecięcą.
Proszę o opinie mam, które takie posiadają.
Warto kupić?



aisha1111
ja miałam coś podobnego dla nas (tylko dwuosobowe). nie sprawdza się.
po pierwsze - nie masz gdzie schować pościeli
po drugie - materac pod koniec nocy "poci się" - po miesiącu miałam wrażenie, że śpię na świeżo wypranym kocu
po trzecie (ale nie wiem, czy to nie jest tak, że to ja przypadkiem trafiłam na felerny egzemplarz) - materac bardzo szybko sie odkształcił

jakbym miała coś teraz kupić, to raczej coś ze schowkiem, no i trochę powyżej podłogi, na jakiś nóżkach

edit: a jak miejsca mało, to może łóżko na podwyższeniu, ale z jakąś barierką?

o coÅ› takiego:
https://www.argos.co.uk/static/Product/part...ds|14418119.htm
rysa154
mi tez było niewygodnie na takim łóżku...


u nas idealnie sparawdza sie takie


https://allegro.pl/ikea-kritter-lozko-dziec...1793773394.html
Nessi
Właśnie chodzi o to,żeby jak najmniej miejsca zajmowało. Zwykłe łóżeczka nieskładane, które dziewczyny pokazałyście, będą jeszcze dłuższe a u Mai w pokoju wszystko jest na styk dosłownie, więc takie raczej się nie sprawdzą. Taka sofa ma 100cm szerokości, więc jest malutka. Chciałabym, żeby była taką przejściówką, przez okres ok 2 lat i teraz kolejna dylemat - czy materac faktycznie się nie odkształci i czy jego grubość po rozłożeniu (8cm), będzie wystarczająca i dziecku od podłogi nie będzie "ciągnęło". Kurcze, sprawa pilna, bo w jednym łóżku z wiercipietką ciężko się śpi icon_wink.gif
rysa154
dla mnie materac w takiej sofie jest nie do przejscia, niewygodny!

a łózko które pokazałam ma 75cm szerokości i tak mamy sypialnie na styk 21.gif
Nessi
CYTAT(ryba154 @ Mon, 05 Sep 2011 - 00:02) *
dla mnie materac w takiej sofie jest nie do przejscia, niewygodny!

a łózko które pokazałam ma 75cm szerokości i tak mamy sypialnie na styk 21.gif



Mi o długość chodzi, dla mnie takie łóżk właśnie nie do przejścia. Że też większego domu nie mam 21.gif
Joanna 81
Moja córka ma taką sofę. Jest składana, ma skrzynię na pościel, z materacem nic się nie dzieje. My jesteśmy zadowoleni.

bumbum
Taką samą sofę narożnikową jak pokazała Joanna ma tez moja córa.Śpi na niej odkąd skończyła 1,3 msc.Jest miejsce na pościel i nic się do tej pory nie odkształciło aczkolwiek dla mnie samej za twarda 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.