To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co dzisiaj w Krakowie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Wprawdzie przed weekendem zawsze przegladam co sie bedzie dzialo w Krakowie ale czasem mi cos umyka.Pomyslalam ze moze tu jak ktoras z Was przeczyta o jakiejs fajnej imprezie to moze tu wlasnie napisze.
Jest sporo zajec w bibliotekcha,teatrach,oczywiscie jakies kluby malucha ale ja myslalam o takich na wolnym powietrzu,tym bardziej ze pogoda jest wymarzona
maminka43
Tak na szybko to tylko wiem,że owce na Błoniach się pasą,od wczoraj.... icon_biggrin.gif można pooglądać i pogłaskać icon_mrgreen.gif
ciao
Bomba!!!Widzisz a ja właśnie wybieram się do Parku Jordana i podejrzewam że jak zahaczę o te owce to będą one atrakcją dnia.Dzieki icon_wink.gif
anax
a po drugiej stronie błoń czyli niedaleko wypasu owiec jest cyrk.hmm przynajmniej był wczoraj.
a na bagrach chyba festyn rodzinny ale nie pamiętam czy tylko był wczoraj czy dziś też.

za tydzien
Tak dla przypomnienia bo to już 17.09-18.09 2011 Na Bagrach
HORN Wita i Zaprasza icon_smile.gif

XII REGATY
O PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA
w klasach:
Laser Radial, Laser 4,7, Europa, Ok-Dinghy, Cadet, Optimist A, B i UKS
Patronat honorowy: Prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa

Przystań Klubowa UKŻ HORN, ul. Kozia 22, Kraków- Wielkie Bagry


PROGRAM REGAT


PiÄ…tek, 16.09.2011 r.
godz. 17 00 - 20 00 Przyjmowanie zgłoszeń do regat, zakwaterowanie zawodników

Sobota, 17.09.2011 r.
09 00 – 10 00 Przyjmowanie zgÅ‚oszeÅ„ do regat, zakwaterowanie ekip
10 10 Rozpoczęcie festynu brzegowego, odprawa kierowników ekip i trenerów
10 30 Otwarcie Regat o Puchar Prezydenta Krakowa
11 30 Start do I wyścigu dnia, następne wyścigi w/g komunikatów Komisji Regatowej.
11 45 – 17 30 Gry i zabawy dla widzów i uczestników regat
15 00 Start do pierwszego wyścigu Regat o Puchar Żółwia - startują trenerzy, rodzice, oraz inni zawodnicy w wieku powyżej 30 lat (jachty kl. Optimist), sędziują zawodnicy.
18.00 Grill dla uczestników regat i gości, losowanie nagród wśród uczestników regat

Niedziela,18.09.2011 r.
10.30 Start do kolejnych wyścigów Regat o Puchar Prezydenta Krakowa
11 45 – 16 30 Gry i zabawy dla widzów i uczestników regat
15.00 Zakończenie Regat, rozdanie pucharów, dyplomów i nagród,
losowanie nagrody specjalnej wśród uczestników Regat
17.00 Zakończenie festynu brzegowego

Zapisy w biurze lub on-line -> https://www.ukz.hornkrakow.pl/zapisy.html
ciao
Szukałam,szukałam i nie znalazłam tych owiec,no a jest ich sporo bo sztuk ponoć 150,kurcze a moze ja na Błonia nie trafiłam? icon_wink.gif
No ale doczytałam że mają tam być przez najbliższe 2 miesiace,więc może jeszcze je znajdę,beeeeeee
anax
Jest zagroda zrobiona blisko bojska piłkarskiego.Stoi tam też jakaś bacówka są też budy z psami.
ale jak się przyglądałam z autobusu jadąc do zoo to mi wyglądało na kopke słomy hehe z daleka.były dość w ciasnym gronie.
KorneliaB
Słuchajcie, ja korzystam już od dłuższego czasu z tej strony:
[edit: moderacja] i całkiem fajnie tam są wszystkie zajęcia dla dzieci wypisanie; co się dzieje w Krakowie.
Polecam na prawdÄ™!
Tylko inspiracje plastyczne mają słabe:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.