To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jesień na Helu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

biedronka83
Za niecałe 2 tygodnie wyruszamy z rodzinką na Hel. Nastawiam się na brzydką pogodę dlatego proszę o pomoc. Gdzie znajdziemy jakieś atrakcje dla dzieci (wiek 5 i 10lat oraz 16 miesięcy)? Chodzi mi np o kryte baseny, sale zabaw. Będę wdzięczna.
Dor
Z tego co wiem na Helu takich atrakcji brak. Sali zabaw nie ma 100%, basen może znajdziesz w jakimś ośrodku. Taki ogólnodostępny chyba dopiero we Władysławowie jest https://cetniewo.cos.pl/Plywalnia.html.
Hel poza sezonem to taka dziura zabita dechami jest.
Gruszka
Ja byłam tam w sezonie, ale w deszcz i wspominam masakrycznie - dziura, z której chce się tylko uciekać... icon_smile.gif

może chociaz to fokarium jest czynne?
Ewcia!
W ub. roku latem byl park linowy, chociaż mały.
Kino w Juracie chyba.
Muzeum Obrony Wybrzeża - dojazd np. meleksem icon_smile.gif - ale w deszczu też nie bardzo, bo większość na zewnatrz
Tramwaj wodny do Trójmiasta (doczytałam, że tylko do 31.08)
okruszek
basen jest w juracie w hotelu lido- chyba... na pewno. musiałbyś zerknąć w necie. sali zabaw, chyba najbliższa w rumii mozesz takze pojechas do parku dinozaurów i na fermę strusi.
amore
Hel poza sezonem-dziura,w sezonie- też
amore
Hel poza sezonem-dziura
biedronka83
Dzięki dziewczyny. Mieliśmy wpłacić zaliczkę ale chyba zrezygnujemy z tego Helu icon_sad.gif Teraz wpadłam na Władysławowo że wszędzie bliżej na jakąś wycieczkę, basen czy inne atrakcje.. W niedzielę musimy ostateczną decyzję podjąć..
Gremi
Biedronka - jak to ma być nad morzem to może Łeba? - jest tam park jurajski, park linowy, pomijam wydmy bo to dosc daleka podroz, jest kino . Co prawda nie bylam tam poza sezonem ale wiem ze tez sa dwa wesole miasteczka. Poczytaj - moze was zainteresuje
amore
łeba lepsza,albo gdynia,gdańsk ,sopot,Półwysep odradzam o tej porze,wiem ,bo mieszkam blisko 06.gif
mamuśka81
Ech , Władysławowo poza sezonem też odradzam. Byłam w maju-czerwcu z dzieciakami i w marną pogodę nudziliśmy się w pokoju. Większość sklepów, czy barów pozamykana, jeden jedyny plac zabaw dla dzieci -na terenie ośrodka sportowego (a w razie brzydkiej pogody odpada). Nie wiem.. o tej porze roku celowałabym w góry icon_smile.gif
Dor
CYTAT(patti81 @ Fri, 16 Sep 2011 - 10:22) *
Nie wiem.. o tej porze roku celowałabym w góry icon_smile.gif


Z tym się zgadzam.
Ja z racji posiadania na Helu rodziny bywam tam dość często. Poza sezonem knajpy pozamykane, a i w sklepach nie ma wielkiego wyboru. W sezonie za to dzikie tłumy i drożyzna straszna.
A jak nad morze to może faktycznie gdzieś bliżej Trójmiasta, wtedy jak pogoda nie dopisuje można wybrać się na plac zabaw, do muzeum jakiegoś lub kina.
biedronka83
Zapomniałam Wam napisać 37.gif

Wylądowaliśmy w Chłapowie i było cudownie. Pogoda piękna przez wszystkie dni więc żyć nie umierać. Trochę na plaży i reszta to wycieczki (Sopot, Gdynia, Wejherowo i in.) Było cudownie. Te pustki, zero tłoku i spacery bez upałów. Wymarzone wakacje icon_smile.gif Polecam polskie morze poza sezonem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.