To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szpital z oddziałem rehabilitacji - pilne.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

camillaz
Pomocy! Mati dostał skierowanie do szpitala na oddział rehabilitacji (skolioza nerwowo-mięśniowa). Lekarz powiedział nam, że taki szpital to tylko na Poświęckiej lub w Trzebnicy. Zadzwoniłam na Poświęcką, ale mówią, że takich małych dzieci nie przyjmują, kazali dzwonić do Trzebnicy. Dzwonię do Trzebnicy i tam się okazuje, że mają już zlikwidowany ten oddział przedszkolny, przyjmują tylko starsze dzieci... I co teraz? Wie Ktoś może gdzie w okolicy znajduje się szpital z oddziałem rehabilitacyjnym, na który przyjmą mi 4-letnie dziecko? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
basiaw
Dzwoń do nfz!
Ewcia!
a w Korczaku? na kasprowicza
camillaz
Dzwoniłam do tego szpitala na Kasprowicza i powiedzieli, że tam zajmują się mniejszymi dziećmi i w ogóle ze skoliozą to raczej nie do nich. Ale gdybym naprawdę nigdzie nie znalazła takiego oddziału to mam jeszcze raz dzwonić.
Do NFZ już od kilku dni się próbuję dodzwonić i nic... Oszaleć można :/

Ogólnie chodzi mi o oddział dzienny, nie taki, żeby tam dziecko położyć, tylko po prostu przyjeżdżać z nim na ten oddział na rehabilitacje.
basiaw
Leilong na jaki nr dzwonisz? Jutro podam Ci dobry do nfz.
camillaz
basiaw chyba na dobry dzwonię, bo normalnie się ta automatyczna sekretarka odzywa i podaje numery wewnętrzne. Później sygnał jest i czekam... i nic icon_sad.gif
basiaw
na ten? 71 194-88
camillaz
CYTAT(basiaw @ Fri, 23 Sep 2011 - 13:28) *
na ten? 71 194-88


Nie na ten icon_wink.gif Dzwoniłam do naszego wrocławskiego oddziału. Dziękuję za tel., będę w poniedziałek dzwonić icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.