To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o usunięcie... nieaktulane

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*eFcIa*
Cześć Dziewczyny...

Jednak będę mieć rozprawę.. nie dostałam jeszcze wezwania ale online jest wpisany termin rozprawy..

Wpadłam w panikę bo nie wiem co mam dokładnie przygotować...

Wiem jedno.. pismo od komornika, że mi nie płaci.. co jeszcze?? Pomóżcie bo mam stresa jak cholera.. icon_sad.gif
inezz
eFcIa na pewno przygotuj koszty utrzymania dziecka, rachunki/faktury imienne tez mile widziane przez sedzie, mi np przyjela tylko rachunki imienne dotyczce lekow,paragonow nie, wez zaswiadczenie z przedszkola o kosztach, ksero rachunkow za oplaty,zaswiadczenie od lekarza jak choruje czy ma jakos alergie, ksero zaswiadczeni od specjalistow,ze dziecko sie leczy
a ex pracuje?? ma inne dzieci??? skladaj,aby sad wniosl o zaswiadczenie z urzedu skarbowego z ostatniech 2 lat czy zasw z pracy o zarobkach czy zaswiadczenie czy jest bezrobotny-nakresli jak wyglada jego sytuacja finansowa
*eFcIa*
Inezz dziękuję za info... Wczoraj dowiedziałam się, że sprawy nie będzie bo mój ex został zatrzymany hehehe icon_smile.gif
mirka25k1
Zatrzymany ???????????? a do dopiero heca , a za co ? 08.gif
*eFcIa*
Mirka a tego nie wiem... jak moja koleżanka policjantka wróci z macierzyńskiego to się dowiem.... No heca heca... Szczerze... Nie żałuję go ani troszkę hehehhe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.