To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Rezydencja" czyli "Dynastia" po polsku ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Nie wiem, czy to jest temat odpowiedni na to podforum, bo z kulturą ma niewiele wspólnego - raczej z jej upadkiem icon_rolleyes.gif

Trafiłam przypadkiem na dwa czy trzy odcinki tego serialu i w zasadzie wiem już, co będzie dalej:
Miłość miedzy Basią i Michałem będzie w apogeum, kiedy wyjdzie na jaw, że jest ona (Basia) córką Podhoreckiego, a więc są rodzeństwem. Czyli kicha icon_sad.gif
Rozpacz w kratkę potrwa ze dwa odcinki, aż matka Michała (czyli Szapołowska) ujawni, że tak naprawdę Michał nie jest synem swego ojca, tylko owocem jakiegoś jej namiętnego romansu.
Czyli że rodzeństwem nie są i mogą kontynuowac płomienne uczucie.
Będzie ślub i będą żyli dlugo i szczęśliwie, a dzielna Pollyanna (czyli Basia icon_wink.gif) stanie na czele Fundacji Rodziny Podhoreckich i zacznie wydawać ich pieniądze na szczytne cele 06.gif


A Wy jak uważacie ?
Agnieszka AZJ
Wątek założyłam w zasadzie po to, zeby go wyciągnąć za czas jakiś i mieć czarno na białym, że wszystko przewidziałam 06.gif
tolala
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 15 Sep 2011 - 23:40) *
Nie wiem, czy to jest temat odpowiedni na to podforum, bo z kulturą ma niewiele wspólnego - raczej z jej upadkiem icon_rolleyes.gif



SiÄ™ podpiszÄ™, niestety.
oliweczkas
Nie oglądam, więc nie wiem o co chodzi. Ale moja mama ogląda i mówi że ok.
candace
o gustach i kolorach sie podobno nie dyskutuje:-)

a ja miałam dokładnie podobne wizje co do dalszych losów co Agnieszka:-))
ana
zajawka mi wystarczyła żeby pomyśleć podobnie. kolejna propozycja dla drobnomieszczan.
ciekawi mnie natomiast serial "Bez tajemnic" który będzie emitowany na HBO z Radziwiłowiczem i Jandą, Dorocińskim
wiewiórczak
Mnie "Bez tajemnic" nie ciekawi, bo fabułę znam - oglądałam amerykańską wersję (oryginał irański?).
Obejrzałabym dla Radziwiłowicza i Jandy, bo to moi aktorzy mistrzowie.

Rezydencję przegapiłam i zupełnie nie wiem, co i jak, ale ochoczo przyznam tytuł PROROKINI Agnieszce AZj, jeśli się sprawdzi icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 15 Sep 2011 - 22:40) *
dzielna Pollyanna (czyli Basia icon_wink.gif ) stanie na czele Fundacji Rodziny Podhoreckich i zacznie wydawać ich pieniądze na szczytne cele 06.gif


Wyciagam wątek, bo ostatnio przypadkiem włączyłam się na kolejny odcinek i dowiedziałam się z niego, że Basi udało się namowić ich do stworzenia Fundacji 06.gif

Mówcie mi Wieszczu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.