To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co to za kwiat?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Dostałam odnóżki. Pięknie się przyjęły. Kwiat mi się bardzo podoba. Nie chciałabym go zmarnować icon_wink.gif. Nie mam pojęcia jak się nazywa, a chciałabym się nim dobrze zająć. Podobno nie kwitnie. Rośnie rozłożyście. Można go trzymać w ogrodzie, ale na zimę CHYBA trzeba chować do ciepłego miejsca...
Zna go ktoś?



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Eliszka
dopiero zauważyłam pytanie> Mam nadzieje, ze masz go jeszcze icon_wink.gif Nie wiem jak sie nazywa, ale zapytam mamy, ona ma takie na dworze w donicach. Wyglada ładnie, szybko rosnie, nie kwitnie, ale bujnie wypełnia donicę. Ładnie komponuje się z innymi kwiatami - z pelaegoniami na przykład. I jeszcze wiem, że jest bardzo wrażliwy na mrozy, pierwszy przymrozek i zostają Ci łodyżki, więc na najbliższy weekend obowiązkowo do domu.
A_KA
Eliszka, mam go nadal icon_wink.gif. Ciut mi się brzydszy zrobił, ale żyje. Za długo go trochę w wodzie trzymałam. W domu go mam cały czas. Teraz już w doniczce. Wiosną chciałabym go do ogrodu dać. Zobaczymy tylko jak mi do wiosny przetrwa...

Kocurek
To plectranthus. Odmiana 'Nico".
Latem polowy icon_wink.gif zimuje w domu. Rośnie jak pokrzywa, trudno go ukatrupić.
A_KA
CYTAT(Kocurek @ Thu, 13 Oct 2011 - 21:34) *
To plectranthus. Odmiana 'Nico".
Latem polowy icon_wink.gif zimuje w domu. Rośnie jak pokrzywa, trudno go ukatrupić.


Czyli coś dla mnie 03.gif

DZIĘKI!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.