To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chyba się udało !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

esylwia
Aż się boję pochwalić, ale jestem w ciąży ! W piątek wieczorem nie wytrzymałam i zrobiłam test. W instrukcji co prawda stało jak wół, żeby go zrobić rano, ale nie mogłam się już doczekać. I pojawiły się dwie kreseczki: niebieska i różowa. No więc się chwalę icon_biggrin.gif, bo szczęśliwa jestem bardzo !

esylwia
Angie
Ale fajnie! Wiem co to za szczęście!
icon_biggrin.gif Życzę Ci abyś jak najszybciej otrzymała gratulacje od swojego lekarza, bo wtedy jest się jakoś pewniejszym! icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
marchewka
GRATULACJE!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Patison
Swieeeeeetna wiadomosc icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Najszczersze gratulacje Sylwio! hihi....jak ja zrobilam, to na przemian plakalam, dostawalam atakow smiechu i nawet przeklinalalam z wrazenia icon_redface.gif Zanim poszlam do gina, to zrobilam jeszcze jeden test i obydwa trzymam na wieczysta.... wink.gif
Natasha
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Super, to że zrobiłas go wieczorem daje jeszcze pewniejszy wynik, gratulujemy icon_biggrin.gif
julietta1977
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif GRATULUJE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Michał
heh, SUPER witamy w klubie przyszłych rodziców icon_biggrin.gif
AdusiaR
Sylwia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Światna wiadomość
i
WIELKIE GRATULACJE !!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
maja03
SUPER !!
Ogromne gratulacje !!!!!!!!!
i.
Sylwia szczere GRATULACJE icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
esylwia
dziękuję wszystkim za ciepłe słowa icon_biggrin.gif

Dziewczyny, czy pójść do gina już teraz (z obliczeń wynika że to 3 tydzień), czy jescze poczekać ? Szczerze mówiąc chciałabym już mieć absolutną pewność, no i mieć tą pierwszą wizytę za sobą.

pozdrawiam
esylwia
Tobatka
To ja Ci tak cichutko, żeby nie zapeszać, gratuluję! icon_wink.gif

A u gina ja byłam jakoś właśnie tak.. Zaraz po teście, na drugi dzień już leciałam icon_wink.gif I to był 4 tydzień icon_wink.gif
.uzytkownik.usuniety.
U mnie podobnie było już prawie rok temu. Idź, nie zwlekaj. Gin zawsze coś mądrego powie wink.gif

gratulacje icon_biggrin.gif

zwierzo
Jolanta z
Gratulacje!!!Mysle ,ze nie ma cudow ,jezeli test jest pozytywny to z pewnoscia jestes w ciazy.Ja juz w trzecim tygodniu ciazy(tydzien po"opoznionym "okresie") czulam ,ze cos jest nie tak ,jakies lekkie zawroty glowy,bole w podbrzuszu(inne niz te zapowiadajace menstruacje)no i zaparcia ,ktorych nigdy w zyciu nie mialam wczesniej i ta dziwna reakcja na papierosa-odruch wymiotny .Zrobilam test i oczywiscie zobaczylam dwie kreski.Zycze powodzenia icon_smile.gif
Agata27
Gratulacje!!!!
Agnisma
Sylwia super po prostu icon_lol.gif GratulujÄ™ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
maja03
Moim zdaniem do gina możesz i powinnaś iść - na USG dopochwowoym powinno już być coś widać !!
agak
[size=18]GRATULUJĘ

Pozytywny test to piękny moment w życiu, a najpiękniejszy będzie za prawie 9 miesęcy icon_biggrin.gif
magga
Sylwia, ogromniaste gratulacje icon_lol.gif , super, że będziesz mieć dzidziusia icon_smile.gif . Leć do gina, najwyżej będzie kazał Ci przyjść później icon_wink.gif .
adeia
[color=green][/color]wielkie gratulacje!!!!!
marchewka
Pewnie że do gina icon_biggrin.gif mi już po 2 tygodniach od hi hi zaplodnienia 2mm fasolkę znalazł icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jeszcze raz GRATULACJE icon_biggrin.gif
esylwia
Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim, jesteście cudowne icon_biggrin.gif

Oczywiście poleciałam wczoraj wieczorem do gina, zrobił mi USG, ale stwierdził, że trzeba zrobić badania krwi, bo na monitorze niewiele widać. No więc pobrano mi wczoraj krew na hcG, wyniki będę znała dzisiaj, około południa. Kiedy będę miała już pewność, to się odezwę.
Trzymajcie kciuki.
pozdrawiam

esylwia
Patison
Trzymamy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
esylwia
Nie mogłam wcześniej się odezwać i otworzyć forum, w pracy małe zamieszanie. Więc odzywam się teraz. Mój gin zadzwonił do mnie już około 9 rano i pogratulował zdrowej ciąży. HURRA icon_biggrin.gif

dziewczyny dziękuje raz jeszcze, a teraz to już chyba codziennie będę na forum

esylwia
Patison
Sylwioooooooo to cudowna wiadomosc icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Ciesze sie niezmiernie wraz z Toba!!!!!!
Trzymaj sie teraz zdrowo i dzielnie! To na kiedy termin?
JESZCZE RAZ GRATULUJE
magga
Sylwia, ogromniaste gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Bywaj, bywaj, jak najczęściej z nami tutaj.
Agnisma
eSylwia, co to za zwlekanie z paskiem ciąży w podpisie icon_cool.gif icon_question.gif

BARDZO MOCNO CI GRATULUJĘ icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
esylwia
spróbuję dodac pasek ciąży, tylko nie wiem czy mi się uda icon_wink.gif

esylwia
marchewka
[size=18]Gratulacjeicon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_exclaim.gif
mordka
[size=24]GRATULACJE!!!

Ja jeszcze wciąż czekam bo, nie wiem czy sie udało...
Jolanta z
Gratulacje!!!!!!I czekamy na paseczek icon_smile.gif
Dorota77
Witam serdecznie icon_biggrin.gif
W piątek, o godz. 18 w 40 dniu cyklu - zrobiłam test ciążowy. (podobnie jak Sylwia, hihi). Byliśmy zaproszeni na imprezkę a ja nie byłam pewna czy na piffko mogę sobie pozwolić.... Piersi obrzęknięte i witanie pęcherza z toaletą co chwila, ponadto brak "ciotki" i rozdrażnienie jak nigdy - więc coś mi nie pasowało...
Wyszedł POZYTYWNIE!!!!!
Staraliśmy się ponad dwa latka... Przyszły tata mało mnie nie udusił z radości, a ja na przemian płakałam i śmiałam się icon_biggrin.gif
Jutro lecę do doktora, bo jak na razie jest we mnie niepewność pomieszana z przeczuciem pewności... wink.gif (trochę trudno to opisać, ech icon_biggrin.gif )
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że niebawem dołącze do was ze 100% pewnością.
Tuni
Dorotko, gratulacje icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.