To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

powroty i odkrywania "staroci"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cymru_na_wygnaniu
Tak sobie mysle, ze czasem warto i wrocic i odkryc cos co jest juz jakims kanonem. Ogladnelam z przyjemnoscia Zycie Brian'a i odkrylam na nowo Monte'go Python'a. Rozkosz bo niektorych skeczy albo nie pamietam albo nie ogladalam a na YT spory wybor.

A tutaj skad sie wzial termin "spam":
https://www.youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE
Magawit
A musi być o filmach?
Ja przy Oli odkryłam "Dzieci z Bullerbyn". W dzieciństwie książka mnie nie olśniła, a teraz smakuję każdy fragment po wielekroć. Swoją drogą film też piękny, zachwyca mnie zwłaszcza postać Dziadka.
Dobrze jest mieć dzieci, można wracać do klasyki bez obaw o posądzenie o uwstecznianie się icon_wink.gif
Orinoko
CYTAT(Magawit @ Fri, 14 Oct 2011 - 17:32) *
Dobrze jest mieć dzieci, można wracać do klasyki bez obaw o posądzenie o uwstecznianie się icon_wink.gif

I zdziecinnienie 04.gif
cymru_na_wygnaniu
Odgrzebalam Ediego z 2002. Zachwycil mnie tyle lat temu gdy Kuba byl taki maly - a teraz wrocilam do niego z niesamowita przyjemnoscia.

I nie chodzi mi nawet o watek dziecka - ale wlasnie o watek trampow. Fantastyczny plakat filmowy tez byl - z Boscha rodem.
renata19750702
Jak już Magawit o książkach zaczęła... jako dziecko szczerze nie znosiłam Kubusia Puchatka. Niestety, moje dziecko uparło się, by mu poczytać. I tak sobie pomyślałam po skończonej lekturze, że niektórzy widać do tej książki dojrzewają dopiero po 30-tce icon_redface.gif
candace
Monthy Pyton-- o tak... święta inkwizycja:-))

Marry Poppins

Karlsson z dachu:-)
Gio_vanna
A ja już nie mogę doczekać się jak moi chłopcy dorosną do Karola Maya i będę do niego wracać bez obaw że "zdziecinniałam".
icon_smile.gif
A na nowo odkrywam po wielu latach przerwy Pielgrzyma, Alchemika i Piątą Górę Cohela i filmy Felliniego.
Edzia77
Ja ostatnio obejrzałam... Laleczkę Chucky...
pcola
A ja Mary Poppins poznałam dopiero niedawno, i wpadłam icon_smile.gif Uwielbiam bajki i baśnie, czytam od zawsze zupełnie bez krempacji icon_wink.gif
Ostatnimi czasu odsłuchuję w pracy Harry'ego Pottera, musiałam sobie kupić do tego odtwarzacz mp3, bo Dzidek nie chciał pożyczyć mamuśce swojego 06.gif
Ze staroci to powracam z sentymentem do Dirty Dancing, Wykidajło i wielu innych filmów z wczesnej młodości.
agnese
CYTAT(Edzia77 @ Wed, 08 Feb 2012 - 22:22) *
Ja ostatnio obejrzałam... Laleczkę Chucky...


o to też bym obejrzała icon_smile.gif
Edzia77
CYTAT(agnese @ Thu, 09 Feb 2012 - 12:29) *
o to też bym obejrzała icon_smile.gif


Jeszcze muszę odświeżyć sobie Koszmar z ulicy Wiązów icon_smile.gif
cymru_na_wygnaniu
Mlody spi a ja wlazlam na stary przedzial muzyczny - nie pytaj mnie, nie gniewaj sie i kto cie obroni..

szybki quiz icon_smile.gif
amania
Pamiętam jak jeszcze podstawówce śpiewałam Liban, Jabol Punk i Jabolowe ofiary. Zasługa icon_wink.gif starszego o 11 lat brata.
Sztywny pal Azji to czasy liceum.

A jeśli chodzi o filmy, to ostatnio obejrzałam "Białego Bima, Czarne Ucho" i płakałam tak samo jak w dzieciństwie. W duecie z moją Matyldą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.