To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co lubią 6-letni chłopcy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

feroMonik
Nie mam pojęcia, gdzie powinnam umieścić ten post, więc robięto tutaj.

Proszę, poratujcie mnie - co mam kupić prawie sześciolatkowi, aby był zadowolony??? Moja 20-miesięczna Maja ma takiego przyjaciela Jasia, którego uwielbia i z którym się bawi. Dostaje od niego i jego mamy różne prezenty. No i mam w planie podarować mu coś miłego.

Tylko proszę o konkretne rady: jak książka - to jaka, gra - poproszę tytuł, lego - konkretna nazwa.

Z góry dziękuję, bo na razie mam w głowie pustkę icon_confused.gif
feroMonik
O rany - tyle przeszukiwałam forum, a dopiero teraz zauważyłam, że był już podobny temat! icon_redface.gif Przepraszam!!!
Basia
Witaj:)
Dodam jeszcze od siebie, że u mojego syna (ma 6 lat) nr 1 jest gra komputerowa "Bob Budowniczy" icon_smile.gif
Rosiczka niezalogowana
U nas (6 lat) gra Bob jest już za prosta, tera najchętniej 101 Dalmatyńczyków, Hugo, Toy story, planszowe typu Piraci i Ryserstwo, grzybobranie, Chińczyk, Lego, a z zabawek: lornetka, latarka, kalkulator, ludziki spirerman, itp. acha wszelkie ksiazeczki z zadaniami, labiryntami, poleceniami do wykonania. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.