To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Starość nie radość

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

irminka2
Rację jednak ma mój szef- nie chodź do lekarza , bo ci coś znajdą.
Poszłam na badania okresowe i okazało się ,że mam strasznie wysokie ciśnienie 170/120.
Lekarz , no wie pani latka (myślę sobie jakie latka , ja tu młoda kobita i młoda mama jestem), ale co prawda to prawda. Poza tym u mnie w rodzinie mama, babcia , siostra wszystkie maja problemy z ciśnieniem.
Jutro idę do swojego lekarza.

Irmina
maggii
Irminko icon_lol.gif nie martw się!
Wysokie ciśnienie to choroba cywilizacyjna i niekoniecznie związana z wiekiem. Ja na przykład gonie Cie w latkach, a ciśnienia mam akurat połowę Twojego (90/60) i to też nie jest najweselej icon_cool.gif bo zasypiam za kierownicą icon_redface.gif .
Łykniesz tableteczki i po sprawie!

powodzenia a w firmie odganiaj klientów podnoszących cisnienie!!!
Pecia
oj prawda maggi
ja tez mam 90/60 i zaaaaaaaasssyyyypiammm icon_lol.gif

Irminka nie daj sie!
Natasha
Ciocia Pecia, przybij piątkę. A wszyscy w rodzinie się leczą na nadciśnienie.
malinowa i Malina
To ja was przebije - 80/50. A jak halny wieje - tak jak dzisiaj to wcale nie mam cisnienia.
Pecia
CYTAT(żona)
To ja was przebije - 80/50. A jak halny wieje - tak jak dzisiaj to wcale nie mam cisnienia.


i co wtedy robisz, jak sobie radzisz, bo ja dzis chyba tez nie mam

Irminka wybacz za zboczenie z wysokiego cisnienia icon_lol.gif
irminka2
Chcecie? Oddam Wam trochę, dla co namniej dwóch wystarczy na w miarę normalne icon_smile.gif

Trafiłam do lekarza już dziś ,trzymali mnie tam cały dzień , ekg, jakieś tabletki i czekali aż trochę spadnie. Na nic moje tłumaczenia ,że ja się czuję dobrze i nic mi nie jest. Jestem na zwolnieniu, ale jutro muszę pójść do pracy.Potem się będę byczyć.
Pozdrawiam
Irmina
Małgoś.dz
Ja sama mam ciśnienie niziutkie (że ja jeszcze w ogóle funkcjonuję icon_rolleyes.gif ), ale mam w domu taką jedną osobę, która wyrabia normę ciśnieniową za dwóch, a w porywach nawet za trzy osoby.
I wcale nie jest to takie wesołe, bo zbić takie ciśnienie wcale nie jest łatwe, a konsekwencje mogą być poważne.

Irminko, nie daj się tej cholerze. No i przede wszystkim oszczędzaj się!!!

Pozdrawiam i życzę lepszych "ciśnień". icon_smile.gif
amania
Ja mam też 90 na 60. A w ciąży 80 na 50. I nie znoszę kawy icon_sad.gif
aluc
teraz mam aż 110/75 icon_biggrin.gif ale jak w ciąży się zdenerwowałam na parkingu przed przychodnią na parkinowego, że mi każe jakieś durne karty wyjmować i pokazywać co to ja ich nigdy nie mam, to potem miałam 150/100 icon_lol.gif

ale serio, miałam już stałe 140/95, nie było wesoło, zwłaszcza, że ja genetyczny niskociśnieniowiec jestem, pomogło wydatnie dopiero schuście, zajście w ciążę i udanie się na zwolnienie w celu bezstresowego niepracowania wink.gif
Małgoś.dz
CYTAT(aluc)
pomogło wydatnie dopiero schuście, zajście w ciążę i udanie się na zwolnienie w celu bezstresowego niepracowania  :wink:


Hmmm icon_rolleyes.gif A co to takiego "schuście"? icon_rolleyes.gif
Całą resztę poniała, ale "schuście" zaburza mi nieco zrozumienie całości tekstu pisanego... icon_wink.gif icon_lol.gif
aluc
lokalizm domowy na schudnięcie, od "schuść" rzecz jasna wink.gif

dlaczego Robin Hood?
bo nie jad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Libi
Moja sąsiadka zawszemówi, że musi "schuść", więc załapałam o co chodzi icon_smile.gif
A co do ciśnienia to ja śpię jak jadę do pracy (autobusem) jak wracam z pracy i byłabym rada spać w pracy na biurku. Na codzień moje ciśnenie to 90/60 a ciązy nawet 90/50 a ostatnio u lekarza miałam "nadciśńienie" (chyba z nerwów) 100/70. Pierwszy raz w życiu takie "nadciśnienie" miałam icon_wink.gif
Małgoś.dz
No jasne! Schuście!
Oczywiście, że schuście. wink.gif

Ps. Robin Hood - znałam. A "schuście" już znam. wink.gif
2 szkraby
Ja od zawsze ma ciśnienie 90/60 i dobrze mi z tym.
Niestety nasze otoczenie, pogoń ciągle za wszystkim do tego doprowadzają.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.