To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Najzdrowsza metoda antykoncepcyjna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Senele
Nie musisz stosować chemii ani prezerwatyw. Wybierz naturalną metodę antykoncepcyjną - obserwację śluzu szyjki macicy oraz temperatury w pochwie. Zbierając codziennie te informacje i notując je sobie, nigdy się nie zawiedziesz.
Myszorek
nie ma sprawy... 29.gif
Lilopi
znam parę osób powstałe skutkiem stosowania tej metody...
Helena
ooo jaka świetna metoda....bezpieczna, 100% pewna, a my idiotki trujemy się chemią 29.gif
Helena
Ps. moja ciocia ją stosowała i mają 5 dzieci, nie wszystkie planowane.....
Madie
Najskuteczniejsza metoda... na posiadanie sporej ilosci potomstwa.
Gruszka
Inna głoszona przez Senele metoda antykoncepcji to być ciągle matką karmiącą icon_smile.gif
moko.
CYTAT(Senele @ Wed, 21 Sep 2011 - 23:54) *
Nie musisz stosować chemii ani prezerwatyw. Wybierz naturalną metodę antykoncepcyjną - obserwację śluzu szyjki macicy oraz temperatury w pochwie. Zbierając codziennie te informacje i notując je sobie, nigdy się nie zawiedziesz.

Nigdy nie mów nigdy icon_wink.gif
Chociaż u nas NPR sprawdza się w 100% od 5 lat icon_wink.gif
pomidorro
moja siostra ma 7 dzieci- wlaśnie te metodę stosuje 29.gif 3 ostatnia- nie planowana icon_smile.gif
wszystko pieknie aldnie: pod warunkiem, ze nie wyjeżdżasz, nie chorujesz...i generalnie wszystko idzie stałym rytmem icon_smile.gif
moko u siostry jak miala czwórke dzieci w odstepach co 2 lata to się smiejemy że organizm tak się zaprogramował, że "robi wszystko' żeby ten stan rzeczy utrzymać 29.gif powodzenia dla Ciebie icon_smile.gif
moko.
CYTAT(~justa~ @ Thu, 22 Sep 2011 - 13:56) *
wszystko pieknie aldnie: pod warunkiem, ze nie wyjeżdżasz, nie chorujesz...i generalnie wszystko idzie stałym rytmem icon_smile.gif
moko u siostry jak miala czwórke dzieci w odstepach co 2 lata to się smiejemy że organizm tak się zaprogramował, że "robi wszystko' żeby ten stan rzeczy utrzymać 29.gif powodzenia dla Ciebie icon_smile.gif

A tam, wyjeżdzam, może nie choruję, ale rytm trzymam w sumie, no i przyznam się, że nasze NPR jest wzmocnione o kiepskawe wyniki nasienia męża, ale te kiepskawe wyniki dały nam natruralną ciąże icon_wink.gif
Przyznam się też, nie nie mierzę temperatury, bo chyba na tyle poznałam swoje ciało, ze wystarczy mi obserwacja ciała, śluzu.

chaton
CYTAT(Senele @ Thu, 22 Sep 2011 - 00:54) *
Nie musisz stosować chemii ani prezerwatyw. Wybierz naturalną metodę antykoncepcyjną - obserwację śluzu szyjki macicy oraz temperatury w pochwie. Zbierając codziennie te informacje i notując je sobie, nigdy się nie zawiedziesz.


Nie tylko najskuteczniejsza, ale rowniez najprzyjemniejsza 29.gif Uprawiasz seks tym rzadziej, im wieksza masz na niego ochote.
Rozumiem, ze upieksza rowniez przy okazji, skoro na "pieknej mamie"? 29.gif
Madie
CYTAT(chaton @ Thu, 22 Sep 2011 - 17:02) *
Rozumiem, ze upieksza rowniez przy okazji, skoro na "pieknej mamie"? 29.gif


No ba... Nie bierzesz hormonow- nie tyjesz, nie masz przebarwien (spowodowanych hormonami) i innych tego typu historii 29.gif Cud, miod i... dzieci 03.gif
Ika
Och, ja też nie muszę stosować chemii ani prezerwatyw - polecam niehormonalną wkładkę icon_lol.gif


P.S. Wykopuję wątek z Pięknej, tylko nie mogę się zdecydować, czy na Zdrową, czy na Dowcipy...
semi
ja znam jeszcze lepszą-szklanka wody zamiast;) - nawet temperatury mierzyć nie trzeba.

Sali_M
Kto dzisiaj ma czas na obserwację śluzówki w pochwie? icon_wink.gif
Moja koleżanka dzięki tym naturalnym "skutecznym" metodom, zaszła w ciążę w wieku 17 lat, dlatego ja ty metodom mówię "nie".
Senele
Rozumiem stereotypowe myślenie na ten temat, ale kobieta, która naprawdę codziennie bada sobie temperaturę, gęstość śluzu oraz położenie szyjki macicy, się nie zawiedzie. Oto dokładne wyjaśnienia, w jaki sposób obserwować swoje ciało, by zauważać dni płodne:[linki usuniete przez administratora]. Wg mnie tutaj można się doskonale nauczyć tej metody.
pirania
Laska jako wieloletnia wyznawczyni tej metody cos ci powiem, rada calkowicie darmowa, w przeciwienstwie do metod naturalnych gdzie trzeba zainwestowac w termometr....

1. jesliu masz 5 postow
2. tytuujesz watek "najzdrowsza metoda antykoncepcyjna"
3. twierdzac ze "nigdy sie nie zawiedziesz"

to strzelasz w stope przede wszystkim zwolennikom tej metody, ktorzy sa icon_smile.gif z metody mam 3 dzieci i wszystkie planowane icon_smile.gif ale jak kazda metoda- ta nie jest ani dla kazdego ani nie jest niezawodna. Wiec zamilknij istoto, zajmij sie wlasnym sluzem i temperatura i zanim wcisniesz "wyslij" gleboko sie zastanow.
pirania
metoda ta nie jest np. dla koboet ktore brzydza sie wydzielin wlasnego ciala i macanie sobie palcem w pochwie nie jest wg nich najlepszym sposobem zaczynania poranka, punkt G jednak znajduje sie wyzej....
katiek
Gosiu czy ci ostatnio mówiłam że cię kocham?
Gruszka
He he 06.gif
Kocurek
A przy ostrej sraczce ta metoda jest skuteczna? mam ją już od 2 tygodni icon_sad.gif
pirania
Kocurek ja cie przepraszam a ty przy ostrej sraczce od 2 tygodni masz ochote na seks?? mam wrazenie ze sama sraczka jest dosc sutecznym srodkiem antykoncepcyjnym, naturalnym zreszta icon_smile.gif
skanna
CYTAT(pirania @ Fri, 23 Sep 2011 - 13:27) *
Laska jako wieloletnia wyznawczyni tej metody cos ci powiem,


Piranio, jako wieloletnia bywalczyni maluchów i innych forów tyż, powinnaś wiedzieć, że jeśli ktoś

- ma na koncie 5 postów
- włazi i zachwala cokolwiek
- a następnie linkuje dobre rady na innym portalu/produkty w sklepie internetowym

to wlazł tutaj tylko po to, żeby ten link wstawić i zareklamować stronę internetową, polecaną metodę/towar itd. mając głęboko gdzieś icon_twisted.gif
skanna
CYTAT(pirania @ Mon, 26 Sep 2011 - 20:05) *
Kocurek ja cie przepraszam a ty przy ostrej sraczce od 2 tygodni masz ochote na seks?? mam wrazenie ze sama sraczka jest dosc sutecznym srodkiem antykoncepcyjnym, naturalnym zreszta icon_smile.gif


Eeee, są tacy, co to ich podnieca ponoć icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Ale z drugiej strony - co ma sraczka do skuteczności ? To inne otwory przecież.
pirania
agnieszko ale bliskimi...
sisia1604
CYTAT(Senele @ Thu, 22 Sep 2011 - 00:54) *
Nie musisz stosować chemii ani prezerwatyw. Wybierz naturalną metodę antykoncepcyjną - obserwację śluzu szyjki macicy oraz temperatury w pochwie. Zbierając codziennie te informacje i notując je sobie, nigdy się nie zawiedziesz.


moja ciocia katechetka 9 potomków sie dorobiła ta metoda
skanna
Bo to nie jest naturalna metoda antykoncepcyjna ino naturalna metoda planowania rodziny icon_razz.gif
Helena
Jakiś czas temu, jak przeglądałam oferty pracy to napotykałam mnóstwo ogłoszeń typu" zatrudnię osobę do zamieszczania postów reklamowych na forach" i tak sobie pomyślałam, że może założymy wątek reklamowy do którego nikt nie będzie zaglądał tylko będziemy wklejać posty i się dorabiać icon_twisted.gif
pcola
Helena,

super pomysł 29.gif
IzaS
Ale mnie ucieszyłyście o poranku. icon_biggrin.gif A już myślałam, że coś nowego się pojawiło icon_lol.gif
jacek placek
Zartujcie sobie żartujcie ,smiech to zdrowie 04.gif
ale tak naprawdę to chyba plastry są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze ,wg.doktorów oczywiście icon_smile.gif
Madie
CYTAT(jacek placek @ Tue, 27 Sep 2011 - 11:47) *
ale tak naprawdÄ™ to chyba plastry sÄ… najskuteczniejsze


Baaaardzo skuteczne... przy otylosci zwlaszcza 29.gif
pcola
Może i skuteczne, ale nie do końca zdrowe - vide skutki uboczne.
kasiazielonka
CYTAT(Helena @ Tue, 27 Sep 2011 - 08:33) *
Jakiś czas temu, jak przeglądałam oferty pracy to napotykałam mnóstwo ogłoszeń typu" zatrudnię osobę do zamieszczania postów reklamowych na forach" i tak sobie pomyślałam, że może założymy wątek reklamowy do którego nikt nie będzie zaglądał tylko będziemy wklejać posty i się dorabiać icon_twisted.gif



sie uśmiałam - świetny pomysłicon_smile.gif
Ika
CYTAT(jacek placek @ Tue, 27 Sep 2011 - 09:47) *
Zartujcie sobie żartujcie ,smiech to zdrowie 04.gif
ale tak naprawdę to chyba plastry są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze ,wg.doktorów oczywiście icon_smile.gif

Hormonalne icon_smile.gif Baaardzo najzdrowsze icon_biggrin.gif I dla każdego! icon_lol.gif
Potwora
CYTAT(Ika @ Tue, 27 Sep 2011 - 12:32) *
Hormonalne icon_smile.gif Baaardzo najzdrowsze icon_biggrin.gif I dla każdego! icon_lol.gif


I nigdy siÄ™ nie zawiedziesz!

08.gif
Dorotka25
CYTAT(Ola Fisia @ Tue, 27 Sep 2011 - 12:37) *
I nigdy siÄ™ nie zawiedziesz!

08.gif


.... A najlepiej to plastrem zakleić..... pępek, też działa anty..... (przy chorobie lokomocyjnej)
semi
CYTAT(Dorotka25 @ Tue, 27 Sep 2011 - 17:38) *
.... A najlepiej to plastrem zakleić..... pępek, też działa anty..... (przy chorobie lokomocyjnej)


ja proponuję, żeby sobie plastrem zakleić inny otwór. Takim zwykłym plastrem, wtedy będzie i antykoncepcyjnie i zdrowo 29.gif . Wybaczcie, co wchodze na ten watek to mam głupawkę 06.gif
skanna
CYTAT(semi @ Tue, 27 Sep 2011 - 20:09) *
ja proponuję, żebo sobie plastrem zakleić inny otwór. Takim zwykłym plastrem, wtedy będzie i antykoncepcyjnie i zdrowo 29.gif . Wybaczcie, co wchodze na ten watek to mam głupawkę 06.gif


A jakby tak plastrem do depilacji, to w bonusie depilacja brazylijska icon_smile.gif
IzaS
Ała, dziewczyny, wszystko mnie zabolało 29.gif
Madie
CYTAT(skanna @ Tue, 27 Sep 2011 - 21:10) *
A jakby tak plastrem do depilacji, to w bonusie depilacja brazylijska icon_smile.gif



Taa! Calkowita depilacja brazylijska musi byc skuteczna metoda antykoncepcji 03.gif Szczegolnie jak ktos ma mocne i twarde wloski, ktore szybko odrastaja. Jedno nie przestanie bolec, a tu juz kolejny wosk 06.gif
katiek
Skanna zapraszam do Warszawy-mój monitor spotkał się gwałtownie z herbatką z miodem i cytrynką po przeczytaniu Twojego posta.
MamaJulki
04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
nie no weszłam tu z ciekawości co to za burzliwa rozmowa się rozwinęła a tu proszę proszę
uśmiałąm się nieźle
sisia1604
CYTAT(Helena @ Tue, 27 Sep 2011 - 10:33) *
Jakiś czas temu, jak przeglądałam oferty pracy to napotykałam mnóstwo ogłoszeń typu" zatrudnię osobę do zamieszczania postów reklamowych na forach" i tak sobie pomyślałam, że może założymy wątek reklamowy do którego nikt nie będzie zaglądał tylko będziemy wklejać posty i się dorabiać icon_twisted.gif


hahahaha
Dabriza
według styczniowego nr "Pielęgniarki i Położnej"
stosowane metody naturalne przez nasza pra-pra-pra babcie to:
-wkładanie do pochwy alg i wodorostów(Oceania)
-tampony z odchodów krokodyla(starożytny Egipt)
-Afrykanki w tym celu stosowały pot wielbłąda i pył
-Greczynki smarowały pochwę olejkiem cedrowym
- w Rzymie prym wiodły dopochwowe tampony z nawozu słonia
..a i obowiÄ…zkowe kichanie w przysiadzie po stosunku
stosunek niepłny czy okresowe stosowanie abstynencji seksualnej wydają się byc niczym przy pomysłowości naszych przodkin.
Nie dotarłam niestety do danych statystycznych przy stosowaniu ww metod:)
Madie
Ja slyszalam jeszcze o plukaniu pochwy roztworem octu 37.gif
Niesamowicie skuteczne musialo byc 29.gif a przyjemne jakie...
Pilawianka
Dabriza padłam. Te odchody krokodyla na pewno były bardzo skuteczne, partner od samego zapachu uciekał i ciąża partnerce nie groziła 06.gif
semi
Dabriza, cudne 06.gif . Ech, skÄ…d by tu krokodyla...
Madie
To teraz zamiast do apteki, to wycieczka do ZOO. Ze szczegolnym naciskiem na krokodyle, slonie i wielblady.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.