To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co kupić dziewczynce?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maadzik
No właśnie, jak w temacie. Właściwie dziewczynki są dwie, 11 i 12 lat. Są córkami mojego kuzyna, wybieramy się do nich w niedzielę na kilka godzin, bez żadnej większej okazji. Jako że u nich raczej się nie przelewa a dziewczynki nawet porządnych ubrań nie mają, chciałam im coś kupić. I tu mam wielki problem, bo nie wiem, czym interesują się dzieci w tym wieku. Wolałabym, żeby to nie były ubrania, raczej coś do zabawy. Pomożecie, bo pomysłów mi brak?
grzałka
moja córka- lat 10- zabawek już raczej nie chce, właśnie ubrania, dodatki, pendrive ją ucieszył bardzo ostatnio, kalendarz- agenda taki na roik szkolny
A_KA
Przychodzą mi na myśl dwie rzeczy: gry planszowe i książki. Dziś np. swojej prawie 10-latce kupiłam PRZEŚLICZNE wydanie "Zaczarowanego Ogrodu". Jestem pewna, że będzie zachwycona, gdy ją dostanie.

Ale wszystko zależy od tego jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent/y.

Zabawek bym nie ryzykowała chyba w przypadku takich już większych dziewczynek.
Zelda
Może jakiś drobiazg, a do tego gift card do empiku albo jakiego sklepu odzieżowego dla większych dzieci.Same sobie wybiorą zabawkę lub coś do ubrania.
Maadzik
Ten pomysł z kalendarzem mi sie podoba. Gdzie to można kupić? A do tego coś z biżuterii by się nadawało? Jakieś bransoletki czy kolczyki - to dobre na ten wiek?
A_KA
CYTAT(Maadzik @ Fri, 23 Sep 2011 - 11:55) *
A do tego coś z biżuterii by się nadawało? Jakieś bransoletki czy kolczyki - to dobre na ten wiek?


Moja bardzo lubi kolczyki. Do każdego ubioru zakłada inne icon_wink.gif. Bransoletek nie nosi. Za to gumek do włosów też ma bardzo dużo. I opasek.

(ale córki Twojego kuzyna mają przekłute uszy, prawda? icon_wink.gif )
grzałka
nie wiem czy to nie moda lokalna, ale bransoletki w klasie Ani to teraz hit- przeróżne, łącznie z tymi gumkami w r4óżnych kształtach
kalendarz do nabycia w księgarniach na przykład, empik itp
aisha1111
u mojej siostry (wtedy lat 12) hitem stał się pamiętnik otwierany na hasło mówione głosem. ma go do teraz tylko kartki wymienia. były też takie otwierane za pomocą odcisku palca (jak w matrixowych filmach icon_biggrin.gif) ale to już poza moim zasięgiem cenowym. ostatnio młoda poszła do gimnazjum i dopomina się o zestaw do make upu, ale to muszę skonsultować z mamą (czy się zgadza na makijaż 13 latki).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.