To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sosnowiczanki - gdzie jesteście???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Ev
Od paru ładnych miesięcy mieszkam w Sosnowcu i .... smutno mi i źle. Czyżby to miasto było aż tak bardzo zamknięte na obcych??? Gdzie jesteście icon_cry.gif Mam synka Jasia i chętnie poznam inne mamy kochanych szkrabików icon_lol.gif
katrin
Witaj. icon_smile.gif
Jestem z Sosnowca.
Mam synka Piotrusia.
Pozdrawiamy cieplutko.
beattta
Hej Evchen!
Pozdrawiam Cię cieplutko z Sosnowca icon_biggrin.gif . Jest nas tu kilka. Jak masz ochotę to zawsze możemy pogadać. Mój numer gg i mail są w profilu.
Całuski dla Jasia.
Izunia
Witam icon_smile.gif
Sosnowiczanek jest sporo, ale pewnie przez tÄ… zimÄ™, siÄ™ nie odzywajÄ… icon_wink.gif
Ja również jestem z Sosnowca - Zagórza icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ev
CYTAT(katrin)
Witaj. icon_smile.gif  
Jestem z Sosnowca(Zagórza).
Mam synka Piotrusia.
Pozdrawiamy cieplutko.

To zupełnie niedaleko ode mnie-mieszkam na Dańdówce. Pozdrawiam serdecznie. Ile ma Piotruś?
Ev
CYTAT(beattta)
Hej Evchen!
Pozdrawiam CiÄ™ cieplutko z Sosnowca  :D . Jest nas tu kilka. Jak masz ochotÄ™ to zawsze możemy pogadać. Mój numer gg i mail sÄ… w profilu.
Całuski dla Jasia.

beattta-witam Cię super cieplutko! Cieszę się, że jednak jest nas tu kilka. icon_lol.gif Czy Ty aby przez przypadek nie sprzedawałaś czegoś ostatnio na allegro?
Ev
CYTAT(Izunia)
Witam icon_smile.gif  
Sosnowiczanek jest sporo, ale pewnie przez tÄ… zimÄ™, siÄ™ nie odzywajÄ… icon_wink.gif  
Ja również jestem z Sosnowca - Zagórza icon_biggrin.gif  :D  :D

Miło mi Cię poznać Izuniu icon_lol.gif Mam nadzieję na rychłe spotkanie - skoro tylko słonko zacznie mocniej świecić icon_lol.gif
beattta
CYTAT(Evchen)
beattta-witam CiÄ™ super cieplutko! CieszÄ™ siÄ™, że jednak jest nas tu kilka.  :lol: Czy Ty aby przez przypadek nie sprzedawaÅ‚aÅ› czegoÅ› ostatnio na allegro?


Sprzedawałam icon_smile.gif nawet kilka rzeczy. Jestem tam pod tym samym nickiem co na maluchach. Licytowałaś coś u mnie? Były jakieś oferty z Sosnowca chyba przy ostatniej zakończonej aukcji, ale wygrała dziewczyna z Żywca.

Pozdrawiam
Ev
W
CYTAT(beattta)
CYTAT(Evchen)
beattta-witam CiÄ™ super cieplutko! CieszÄ™ siÄ™, że jednak jest nas tu kilka.  :lol: Czy Ty aby przez przypadek nie sprzedawaÅ‚aÅ› czegoÅ› ostatnio na allegro?


Sprzedawałam icon_smile.gif nawet kilka rzeczy. Jestem tam pod tym samym nickiem co na maluchach. Licytowałaś coś u mnie? Były jakieś oferty z Sosnowca chyba przy ostatniej zakończonej aukcji, ale wygrała dziewczyna z Żywca.

Pozdrawiam

Niestety, to nie byłam ja icon_cry.gif , ale szukam od dłuższego czasu kogoś, kto sprzedaje ciuszki dziecięce. Wprawdzie ja mam chłopczyka, ale niektóre stroje naszych pociech są uniwersalne. Chętnie zerknę na Twoją ofertę. A ja jestem na allegro jako Bajdocja icon_lol.gif Bardziej idiotyczny nick nie przyszedł mi do głowy icon_wink.gif
beattta
Evchen icon_biggrin.gif jak najbardziej zapraszam na moje aukcje. Mam jeszcze rzeczy do wystawienia, ale robię to stopniowo. Może coś znajdziesz dla synka.

Napisz kilka słów o Jasiu icon_smile.gif Moja Julcia ma skończone 3 latka i mnóstwo zwariowanych pomysłów w główce icon_eek.gif

Pozdrawiam
katrin
CYTAT(Evchen)
To zupełnie niedaleko ode mnie-mieszkam na Dańdówce. Pozdrawiam serdecznie. Ile ma Piotruś?

Piotruś 7 lutego skończył 14 miesięcy.
Ja również czekam na cieplejsze dni icon_smile.gif ,na spodkanie z wami icon_smile.gif,na spacerki po parku i pójście do piaskownicy z moim brzdącem. icon_sad.gif
Juz nie mogę doczekać się wiosny.!
Całuski
Ev
CYTAT(beattta)
Evchen  :D  jak najbardziej zapraszam na moje aukcje. Mam jeszcze rzeczy do wystawienia, ale robiÄ™ to stopniowo. Może coÅ› znajdziesz dla synka.

Napisz kilka słów o Jasiu  :) Moja Julcia ma skoÅ„czone 3 latka i mnóstwo zwariowanych pomysłów w główce  :shock:  

Pozdrawiam

Jaś 01.lutego skończył roczek. Jest okrąglutki icon_rolleyes.gif i śliczny jak wiosenny pączuszek icon_lol.gif - jak zapewne dla każdej mamy, która jest zakochana w swoim brzdącu. Aktualnie jest na etapie naśladowania, śmiechu z nim co nie miara icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Pozdrawiam i chętnie zajrzę na Twoje aukcje.
Ewa
Ev
Piotruś 7 lutego skończył 14 miesięcy.
Ja również czekam na cieplejsze dni icon_smile.gif ,na spodkanie z wami icon_smile.gif,na spacerki po parku i pójście do piaskownicy z moim brzdącem. icon_sad.gif
Juz nie mogę doczekać się wiosny.!
Całuski[/quote]
No to nasze pociechy są prawie równolatkami-jednolatkami wink.gif Cieszę się na wspólne spacery-mam nadzieję. icon_lol.gif Pozdrawiam. Aha, a jak odpisywać, żeby nie cytować?
Ev
CYTAT(beattta)
Evchen  :D  jak najbardziej zapraszam na moje aukcje. Mam jeszcze rzeczy do wystawienia, ale robiÄ™ to stopniowo. Może coÅ› znajdziesz dla synka.

Napisz kilka słów o Jasiu  :) Moja Julcia ma skoÅ„czone 3 latka i mnóstwo zwariowanych pomysłów w główce  :shock:  

Pozdrawiam

BUUUU, CHYBA NIE POTRAFIĘ icon_sad.gif
katrin
Zaloguj się,szukaj tematu który cię interesuje,pod wiadomościami masz ikony "nowy temat" i"odpowiedz".Klikasz na odpowiedz i morzesz pisać wiadomość.
Asieńka
Witaj icon_smile.gif

Jestem z Sosnowca-Zagórza i znam (narazie tylko z rozmów internetowych) mamy, które Ci odpisaly.
Ja mam niespelna 19-miesięczną córeczkę Olę.
Mam nadzieję, że jak tylko trochę się ociepli to wszystkie się spotkamy.
Pozdrawiam!
Ev
Witaj Asieńko,
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
jestem pewna, że niebawem się spotkamy, czekam z niecierpliwością. Śliczną masz córeczkę icon_lol.gif Pozdrawiam CIę cieplutko
beattta
Uzbierała się nas całkiem niezła gromadka icon_biggrin.gif
Koniecznie jak tylko przyjdzie wiosna musimy umówić się na jakieś spotkanie. Chyba, że jakaś kawa bez dzieci? Albo jest jakieś miejsce gdzie w ciepełku dzieci mogłyby się pobawić a my pogadać?
Co wy na to? Czekam na propozycje icon_smile.gif
Pozdrawiam
beattta
Dziewczyny icon_smile.gif
Słoneczko za oknem, może spotkamy się w Parku Sieleckim icon_question.gif
Napiszcie kiedy Wam odpowiada (w ciągu tygodnia czy w weekendy, rano, popołudniu ...).
Pozdrawiam
Beata
Ev
Hallo znowu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
W sobotkę byłoby cudnie - może w parku obok Plejady? Najlepiej w godzinach popołudniowych poobiedni spacerek nie zaszkodzi icon_wink.gif /
Iwa.mamaprzemka
Ze tez ja tu wcześniej nie zagladałam, a tu takie fajne towarzystwo icon_biggrin.gif

Witam. Ja mieszkam w Czeladzi więc pozwólcie, ze też sie podepnę pod Sosnowiec, w którym zresztą jestem codziennie ze względu na pracę.
Mam synka Przemka ,który 6 czerwca skończył 2 latka. Przemko nie ma zbyt dużo rówieśników do zabawy wiec chetnie pozna nowe dzieci a i ja chetnie nawiążę nowe znajomości icon_biggrin.gif

W najblizszym czasie wyjeźdzamy na wakacje wiec nie wiem czy sie załapiemy na spotkanie ale będę częściej na śłaskim i mam nadzieję, że jak nie na tym to na nastepnym się poznamy.

pozdrawiam
Iwa
Ev
CYTAT(Iwa.mamaprzemka)
Ze tez ja tu wczeÅ›niej nie zagladaÅ‚am, a tu takie fajne towarzystwo  :D  

Witam. Ja mieszkam w Czeladzi więc pozwólcie, ze też sie podepnę pod Sosnowiec, w którym zresztą jestem codziennie ze względu na pracę.
Mam synka Przemka ,który 6 czerwca skoÅ„czyÅ‚ 2 latka.  Przemko nie ma zbyt dużo rówieÅ›ników do zabawy wiec chetnie pozna nowe dzieci a i ja chetnie nawiążę nowe znajomoÅ›ci  :D  

W najblizszym czasie wyjeźdzamy na wakacje wiec nie wiem czy sie załapiemy na spotkanie ale będę częściej na śłaskim i mam nadzieję, że jak nie na tym to na nastepnym się poznamy.

pozdrawiam
Iwa


Witaj na maluchach, do rychłego spotkania
Izunia bez loga
CYTAT(Evchen)
Hallo znowu icon_lol.gif  :lol:  :lol:  
W sobotkę byłoby cudnie - może w parku obok Plejady? Najlepiej w godzinach popołudniowych poobiedni spacerek nie zaszkodzi wink.gif /


O ile nie będzie lało, to jestem ZA spotkaniem w parku icon_biggrin.gif
Również bardziej pasuje mi popołudniu

Pozdrawiam
Iza
Beattta niezalogowana
Dziewczyny, a może niedziela 20 czerwca icon_smile.gif (Evchen, w sobotę chyba mnie nie będzie). Iwa.mamaprzemka mogłaby się załapać jeszcze przed wyjazdem na wakacje.
Może o 15?

Pozdrawiam
Beata
Izunia
Niestety w niedzielÄ™ nie dam rady icon_sad.gif
Impreza urodzinowa nas czeka, dosyć ważna, więc nie mogę z niej zrezygnować
beattta
Jeśli większości pasuje sobota to może uda mi się dostosować. Napiszcie tylko czy 19 czerwca o 15.00 byłoby dobrze?
Izunia bez loga
Nam pasuje spotkanie o 15.00 icon_smile.gif
Czy jeszcze ktoś chętny?? Dziewczyny!!!
beattta
To co wink.gif Park Sielecki o 15.00 na schodach icon_question.gif
Izuniu, my będziemy icon_biggrin.gif
Izunia bez loga
Beata, jasne icon_biggrin.gif
Tylko napisz mi, gdzie są te schody icon_rolleyes.gif bo ja nie mam pojęcia icon_redface.gif
Park sielecki znam od od dawnych "rur", więc może tam sie spotkamy.
Tam na tym placyku, jest też plac zabaw, więc gdzieś w tamtym miejscu??

Pozdrawiam
Iza icon_smile.gif
Beattta niezalogowana
Nie możemy przyjechać icon_sad.gif Julka chora icon_sad.gif icon_sad.gif
Przepraszam wszystkich, następnym razem na pewno nam się uda icon_smile.gif
anonimowy
Beatko, ucałuj małą, niech wraca do zdrowia.
Myślę, że w przyszłym tygodniu w niedzielę możemy sie spotkać??

Pozdrawiam
Iza
Izunia bez loga
Ten gość to ja, Iza icon_smile.gif
Izunia
Dziewczyny, czy któraś chętna do niedzielnego spacerku z dzieciaczkami???
Razem z Beatttą myślimy, że można by sie spotkać w parku sieleckim
w przyszłą niedziele???
beattta
My jak najbardziej chętne icon_biggrin.gif

Julka ma się już lepiej, przechodziła jakiś kryzys z piątku na sobotę icon_sad.gif , ale wizja dzisiejszego przedzkola postawiła ją na nogi icon_biggrin.gif Oczywiście nie jest jeszcze całkiem zdrowa, ale do niedzieli będzie dobrze icon_smile.gif

Dziewczyny, mobilizujcie siły icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Tutaj jest wÄ…tek Izy i dopisujcie siÄ™ na spotkanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Ela
Witajcie! właśnie dzisiaj trafiłam na tę stronę. Jestem Osiedla Piastów! Mam dziesięciomiesięczną córeczkę Kasię. Pozdrawiamy wszystkie mamusie i maluszki.
edzia nowa
witam
(to ja za elą) mam na imie edyta i mam 4.5mies synka Kubusia jestem z osiedla piastów i dopiero dzisiaj tu trafiłam (dzięki eli) fajnie że tu jest nas tyle z sosnowca icon_wink.gif
beattta
Ela, edzia witamy w sosnowieckim gronie icon_biggrin.gif
Fajnie, że jest nas coraz więcej icon_smile.gif
edzia nowa
dzięki za miłe powitanie wink.gif
Ela
[i][b]Witam dziewczyny!

Fajnie byłoby się z wami spotkać, na pewno kiedyś się przyłączę, ale na razie w tym tygodniu chcemy wyjechać na wakacje w rodzinne strony (w Sosnowcu mieszkam dopiero kilka lat), więc w tą niedzielę na pewno nie będę mogła. Chociaż pewnie większość wakacji spędzimy poza Sosnowcem, to co jakiś czas będziemy przyjeżdżać i obiecuję, że się przyłączę do was. Cieszę się, że organizujecie w ogóle takie spotkania icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Ja też wielu osób nie znam w tym mieście, a szkoda!!!

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać mój nr gg 5003340.

Pozdrawiamy. Ela i Kasiunia, która właśnie dzisiaj kończy 10 MIESIĘCY
Ev
[quote=Ela][i][b](w Sosnowcu mieszkam dopiero kilka lat), . Cieszę się, że organizujecie w ogóle takie spotkania icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Ja też wielu osób nie znam w tym mieście, a szkoda!!!
Pozdrawiamy. Ela i Kasiunia, która właśnie dzisiaj kończy 10 MIESIĘCY
Witaj Elu, historia lubi się powtarzać:)) Ja też mieszkam tu dopiero od kilku lat i tak jak Ty znam niewiele osób. Na szczęście jest ich coraz więcej:))) Ucałuj Kasieńkę od starszego o 6 miesięcy Jasia.
edziag
Witam!
Zawitałam tu dopiero dzisiaj icon_cool.gif a przywiało mnie z prywatnego forym marty- Kayaka. Mam nadzieję,że niedługo się poznamy.
Ja też jak widać obok jestem z Sosnowca Zagórza. Jestem tzw kurą domową, mam czas(niekiedy az za dużo). Chętnie Was poznam, wybiore się na spacerek, lub na kawkę zaproszę icon_smile.gif
Grochu(to Kubuś) ma ostatnio manie dzieciową- ciągle chce do dzieci icon_rolleyes.gif a i mnie jak na dworze szaro, smutno w domu icon_sad.gif. (Mam tzw męża weekendowego)
Ev
Witaj Edziu! Może w końcu uda nam się to spotkanie w Sosnowcu?
edziag
Jestem jak najbardziej za!!!! oho mój lew wstał lece do niego!!!
malafm
No Dziewczyny tak jak w temacie...plucha na dworze ale może gdzieś "pod dachem"?
Pozdrawiam
Mała
Ev
A w Plejadzie jest chyba jakiÅ› placyk zabaw, czy siÄ™ mylÄ™???
edziag
jest ale platny i o ile sie nie myle to dla dzieci pow. 3 lat
Ev
No to odpada, ale przed Plejadą w parku jest ładny plac zabaw, może tam? icon_lol.gif icon_biggrin.gif
beattta
Jestem jak najbardziej za icon_biggrin.gif - może wreszcie się uda icon_wink.gif
Podajcie jakiś termin, a ja postaram się dostosować.
edziag
CYTAT(Evchen)
No to odpada, ale przed PlejadÄ… w parku jest Å‚adny plac zabaw, może tam? icon_lol.gif  :D


jestem za!!
Ev
Myślę, że warto czatować na dobrą słoneczną pogodę. Bo przecież nie wyjdziemy z maluchami w pluchę? Jak rano będzie słonko, to będziemy się informować o ewentualnym spotkaniu, może być? Mnie najbardziej pasuje 16:30 w tygodniu, w sobotę róźnie to bywa może być od południa, wtedy liczę na krótki telefon od Beatty, bo nie mam dostępu do neta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.