To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Garnki ze szkła

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Chciałabym kupić komplet garnków ze szkła.
Waham się z dwóch powodów, po pierwsze, czytałam różne opinie, że pękają w czasie gotowania, że się odbarwiają.
Po drugie, nie wiem gdzie kupić.

Jeśli jest na forum ktoś, kto używa szklanych garnków , byłabym wdzięczna za opinie.
Nie pogardzę również linkami do stron producenta, lub sklepu, gdzie mogłabym takie garnki kupić.

Na Allegro znalazłam kilka typów garnków :
- VISIONS , odpada ze względu na cenę.
- oraz GOURNET i NYKO Simex.

Szukam raczej tych tańszych, o pojemnościach 1L-3L.

chyka
My dostaliśmy w prezencie ślubnym taki komplet, używamy codziennie i jak na razie jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif
~Luna~
chyka, mogłabyś napisać coś więcej o swoich garnkach ?
Pamiętasz może nazwę firmy ?
Ja długo używasz tych garnków ? - kilka miesięcy, czy kilka lat ?
chyka
Wiesz używam niecały miesiąc, ale jestem bardzo zadowolona. Mam garnki GOURNET, Zalet jest bardzo dużo
- jedzenie bardzo długo pozostaje ciepłe
- zupy, mięsa wyglądają super jak stawiasz na stół
- dno siÄ™ nie przypala
- łatwo się myje zarówno w zmywarce jak i ręcznie, nie zostają na nich "zacieki"
- mamy 2 lata gwarancji


Przyznam się, że garnek wyślizgnął mi się z ręki i spadł, ani śladu zadrapania czy pęknięcia.
Do tej pory używaliśmy garnków przeważnie Tefala, ale odkąd mamy szklane tamte poszły w odstawkę.
~Luna~
Dzięki chyka

Najbardziej potrzebuję garnek o poj. około 3-3,5l., ale nigdzie nie mogę takiego znaleźć.
Agusek
na allegro jest visions 3,5l ale cena faktycznie ciekawa....
~Luna~
Wiem, że na allegro jest garnek Visions, ale ja poszukuję tych tańszych.
Nie dam za jeden garnek 3,5 stówy !!! 37.gif
chyka
Podejrzewam, że nasze weselne garnki też dużo kosztowały, bo osoby, które nam je dały, powiedziały, że jak się coś stanie to oni mają paragon z gwarancją tylko mamy dać znać jak coś będzie nie tak ale na razie na szczęście odpukać wszystko jest ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.