To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Antykoncepcja, a cykl - o co chodzi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiki
Witam, wszystkie Panie.
Mam pytanie i proszę o odpowiedź, bo sama przestaje rozumieć cokolwiek icon_biggrin.gif . Od sierpnia 2003 zaczełam stosować antykoncepcje. Najpier Diane 35, a od dwóch miesięcy stosuje Marvelon. I wszystko byłoby w pożądku, gdyby nie to, że od momentu stosowania Marvelonu powróciły wszystkie objawy cyklu, czyli m.in.: bóle w czasie okresu, zmienność nastojów, przybieranie na wadze w ostatnich dniach cyklu, wzmożony apetyt i duża wilgotność.... no wiecie gdzie icon_redface.gif . Przy Dianie tego nie maiałam, ogólnie było miodzio icon_biggrin.gif . Wiem, że Diana jest bardzo silna, ale czy teraz jest dobrze, że wszystkie objawy "normalnego cyklu" wróciły? Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mam iść do lekarza czy wszystko jest oki. Dziękuję z góry i pozdrawiam
lea
Wiki

jeżeli po Dianie 35 czułaś się lepiej powinnaś powrócic do tych pigułek, co kobieta to inne samopoczucie. Ja biorę Diane35 od wielu lat i jestem bardzo zadowolona, robię co rok badania wątrobowe i wszystko ok icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.