To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bale karnawałowe w przedszkolu kiedy ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kaskasto
Mam takie wlaśnie pytanko. Czy u waszych krasnali w przedszkolach są robione jakieś bale karnawałowe w lutym?? Jestem ciekawa. Mój Dominik jest dzielnym przedszkolakiem od lutego i tak się zastanawiam czy uda mu się jeszcze załapać w tym roku na jakiś bal przebierańców?? Zapytam się dziś w przedszkolu ale chciałabym też wiedzieć jak to jest u was ??
Beata Białystok
W przedszkolu Agatki bal był 22 stycznia. Na szczęście była na nim, a zaraz potem znowu zachorowała icon_sad.gif
mysza76
U nas był 6 lutego
wiola
Nikolunia była na balu 30 stycznia..
agarad
u nas będzie dopiero 17 lutego.
kaskasto
agarad to mnie pocieszylas moze i u nas bal tez dopiero bedzie ??
musze sie koniecznie spytac w przedszkolu icon_smile.gif
agarad
żeby Cię pocieszyc maxymalnie to powiem , że dziecko koleżanki też ma bal ok. 17-18 i jeszcze w pewnym żłobku tez dopiero bal będzie icon_smile.gif
kaskasto
oj dzieki icon_smile.gif
MamaJiP
U Julii jest teraz 13 lutego w piatek icon_biggrin.gif
Ale chyba się nie załapie bo ma kaszel chyba że, będzie się lepiej czuć.
Ale pierwszy bal ma za sobą bo w zeszłym roku była już przedszkolakiem i aż dwa miała icon_biggrin.gif
i.
Ostatki są 24 II we wtorek i pewnie do tego dnia będą bale.
kaskasto
qrcze nie zdążyłam się spytać w przedszkolu dziś rano czy będzie jakiś bal icon_sad.gif Zapytam się po południu icon_smile.gif
Beata Białystok
Kasiu nie chcę straszyc, ale jak w przedszkolu nie wisi ogłoszenie o balu, to ciemno to widzę. Zazwyczaj wieszają ogłoszenia o takich imprezach co najmniej 2 tygodnie przed.
kaskasto
;( ;( ;(
wiesz do ostatków jeszcze troche czasu moze powieszą ??
zapytam sie dzis icon_smile.gif
Beata Białystok
Zapytaj. Mam nadzieje, że Dominik załapie się na bal icon_smile.gif
kaskasto
Zapytalam i niestety icon_sad.gif w tym roku nie bedzie juz balu w przedszkolu icon_sad.gif Szkoda myslalam ze sie jeszcze zalapie icon_sad.gif
Beata Białystok
Kasiu nie martw się. Dominik jeszcze zdąży nachodzić się na bale.
Ewusiek
u nas bal karnawałowy (przebierańców icon_biggrin.gif ) 9 stycznia, a w przyszłym tygodniu będzie bal maskowy
Ceda
Moja córka chodzi do przedszkola gdzie takie imprezy są organizowane dość często. Mianowicie

na Halloween
Na Andrzejki
Bal Mikołakowy
Jasełka
No i potem w styczniu również organizują takie zabawy icon_smile.gif

Nie mam z tym problemu, mała uwielbia się przebierać. A przebieranki i inne akcesoria w sieci mozna zamowic w niskiej cenie, tak więc zwykle z wyprzedzeniem kupuję kilka takich akcesoriów. Ostatnio była aniołkiem, teraz pewnie przebiorę ją za biedronkę. https://www.partytino.pl/13-stroje-dla-dzieci
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.