To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

maxi cosi mura 3 - fajny czy nie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

amo
Podoba mi się ten wózek. Wzceśniej miałam kilka i moim ukochanym był wypust tej samej firmy Quinny Freestyle. Niestety dotarła do mnie opinia następująca:

niech kolezanka sobie lepiej Mure odpusci. No chyba, ze nie zamierza jej nigdy skladac i wkladac do bagaznika samochodu, wtedy ok. Prowadzi sie nie najgorzej (co w moim przypadku oznacza, ze calkiem dobrze, bo ja wszystko porownuje do bugaboo). Budka jest bardzo kiepska: wysoka i plytka, a uzywalam tego wozka latem, wiec byl to mankament. Poza tym w budce przeszkadzaly mi tez te okienka siatkowe, ktore byly tylko siatkowe, nie mozna ich bylo niczym zakryc. Wiecej nie pamietam na temat tego wozka, to co bylo najwieksza bolaczka to jego skladanie. Bardzo dobrze to pamietam, bo ja ciagle go musialam ladowac do bagaznika. Zeby ten wozek zlozyc, najpierw musialam wypiac budke, potem siedzisko i dopiero sama rame zlozyc, potem wszystko poskladac do kupy w odwrotnej kolejnosci. Nigdy wiecej!

Teoretycznie wozek do bagaznika mam - Quinny Zapp, budka we Freestyl'u też była płytka - ratowałam się parasolką, a co z tą siateczką?
amo
Przepadł jakoś ten temat niezauważony, czy brak tu na forum właścicielek tego wózka?
mamami
To ja jesczez dorzucę, że siedzisko jest bardzo płytkie, w ogóle nie osłania dziecka zimą czy w chłodniejsze dni tylko dziecko siedzi jak na stołku icon_wink.gif
Izzy
Faktycznie składanie tego wózka to największy jego mankament. Jest dokładnie tak, jak w przytoczonej przez Ciebie opinii.

Tak jak pisze mamami wózke jest dosyć płytki. Sziedzisko nie osłania dziecka przed zimnem. My mieliśmy tylko wersję spacerową, nie wiem jak wygląda gondola w tym wózku.

Ponieważ wózek jest na pompowanych kołach jest też dosyć ciężki. O ile pamiętam ma też niezbyt duży kosz na zakupy.

Mimo tych wszystkich wad uwielbiałam naszą Murę 06.gif . Do jazdy po wysokich krawężnikach i nierównych chodnikach była niezastąpiona a spacer tym wózkiem był prawdziwą przyjemnością (porównuje to teraz do naszej parosolki, która zastąpiła Murę)
mummy234
Wózek Maxi Cosi Mura jest fantastyczny, niezniszczalny polecam
https://www.pieknybrzuszek.com/pl/p/Maxi-Co...-Spacerowy/4788
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.