To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rajstopki allegro

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Witam
możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro, który sprzedaje rajstopki, w miarę niedrogie a i dobre... 43.gif
Madziulek
Ja na allegro kupuje rajstopki firmy Wola. Sa ok.
Sali_M
ja kupowałam u tego sprzedawcy, ma taniej i szybko wysłał: https://allegro.pl/listing.php/user?us_id=12401800
KorneliaB
Ja kupowałam ostatnio u sklep-falkoria. Wszystko ok było. Rajstopy tez bez zarzutu.
AsiaKG
Kasia pochodzę z miasta "Woli" i "Gatty" że tak to ujmę- jak chcesz to za 2 tygodnie (dopiero 32.gif ) będę u rodziców ale mogę Ci kupić- Wola ma super w 2gim gatunku, które skazę mają minimalnie widoczną albo wcale-jak coś to daj znaćicon_wink.gif)))))
promyx
CYTAT(AsiaKG @ Sat, 15 Oct 2011 - 10:30) *
Kasia pochodzę z miasta "Woli" i "Gatty" że tak to ujmę- jak chcesz to za 2 tygodnie (dopiero 32.gif ) będę u rodziców ale mogę Ci kupić- Wola ma super w 2gim gatunku, które skazę mają minimalnie widoczną albo wcale-jak coś to daj znaćicon_wink.gif)))))


to ja bym może skorzystała, potrzebuję dla chłopca ze 3 pary
pati.n
w auchanie sa często wyprzedaże/promocje woli-jednokolorowe 4,99zł za szt icon_smile.gif
ATeFKa
CYTAT(pati.n @ Wed, 19 Oct 2011 - 11:24) *
w auchanie sa często wyprzedaże/promocje woli-jednokolorowe 4,99zł za szt icon_smile.gif


pati, u mnie nie ma auchanu icon_smile.gif a i rajstopki już mam, dziękuję.Obyło się bez allegro 29.gif
promyx
CYTAT(pati.n @ Wed, 19 Oct 2011 - 13:24) *
w auchanie sa często wyprzedaże/promocje woli-jednokolorowe 4,99zł za szt icon_smile.gif


o to dobrze wiedziećicon_wink.gif
pati.n
polecam za pokupiłam Witce icon_smile.gif
paula22
Ja może w trochę podobnym temacie ale nie chciałam zakładać specjalnie wątku. Szukam leginsów czarnych ciepłych. Znacie jakiś sprzedawców godnych polecenia i z dobrymi leginsami ??Dodam że raz zamówiłam miały być grube ciepłe i bez klinów a przyszły mi z klinami i przezroczyste jak grubsze rajstopy:(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.