To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kied okres po odstawieniu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Atena
Dziewczyny znowu piszę w imieniu przyjaciółki icon_smile.gif
Odstawiła synka od piersi miesiąc temu(definitywnie) i ciągle nie ma okresu...
czy to norma?Bo ja już 2 tyg. po odstawieniu Mysi dostałam okres...hmm
Bo wiecie,ona obawia się,że jest w ciąży.


Atena
Potwora
Wydaje mi się, że powinno się go dostać w ciągu 6 tygodni.
lea
Atena

różnie to bywa, ja mimo karmienia piersią dostałam okres po 6 tyg. od porodu, a znam dziewczyny, które po odstawieniu dziecka od piersi nie miały okresu nawet przez 6 - 12 miesięcy, przyczyną był nadmiar prolaktyny.
kasiarybka
Atena, wszystko zależy od hormonów po prostu.
Niech się koleżanka nie martwi, wszystko będzie dobrze, a jeśli naprawdę bardzo sie martwi, niech pójdzie po prostu do ginekologa, mnie zawsze takie wizyty uspokajają....z tym, że ja mam rewelacyjną panią doktór icon_smile.gif
alexxandria
Ja cały czas karmię (pól roku) i nie mam okresu. Ale mówicie, że moę nawet czekać 12 m-cy. To znaczy nie czekam, bo po co mi ten problem, ale zaczynam się martwić.
Potwora
CYTAT(mamaAdriana)
Ja cały czas karmię (pól roku) i nie mam okresu. Ale mówicie, że moę nawet czekać 12 m-cy. To znaczy nie czekam, bo po co mi ten problem, ale zaczynam się martwić.


Autorka postu pytała kiedy powinie pojawić sie okres po odstawieniu od piersi - jak się karmi można nie mieć okresu nawet przez cały czas karmienia, różnie to bywa, Ty na razie nie masz co się marwić icon_smile.gif
alexxandria
Dzięki olaart za pocieszenie. Mogę mieć okres dopiero po odstawieniu, bo jeszcze długo chcę karmić. To by mi pasowało. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.