To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyprzedaże w sklepach z ciuchami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakuleczka
Dla większych kobiet i tych po ciąży icon_smile.gif
w kappahlu jest wyprzedaż letnich bluzek po 15-30zł
wszystkie są tam takie dosyć luźne, ale fajne
ja się obłowiłam (byłam w warszawskiej galerii mokotów)
uwielbiam ten sklep, bo mimo moich 94kg noszę tam M a czasem L icon_smile.gif i to nie koniec ich rozmiarówki icon_biggrin.gif

zakładam wątek o wyprzedażach i okazjach - wrzucajcie jak coś fajnego znajdziecie.
Są sklepy, w których stać mnie tylko na ubrania z wyprzedaży, ale ich jakość jest taka, że warto na nie polować.
Agga
Cubus 30% na cały asorytment.
corti
W h&m rzeczy z wyprzedaży 2 w cenie 1 więc nie dość, że z wyprzedaży to jeszcze w cenie jednego icon_smile.gif
aniakuleczka
Dzisiaj i tylko dzisiaj jest wyprzedaż ubrań dziecięcych -20% w C&A
corti
U nas w Łodzi w każdy poniedziałek do 11.06 z kartą ikea family 30% w C&A na odzież dziecięcą, może i w innych miastach w centrach przy Ikei się to liczy
Ryjek
w kappahlu kupujemy 3 gory ciuszkow dzieciecych placimy za 2.
agarad
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 12 Mar 2012 - 10:29) *
Dzisiaj i tylko dzisiaj jest wyprzedaż ubrań dziecięcych -20% w C&A



W arkadii zauważyłam w związku z promocją wzrost cen spodni, które kupiłam dla syna w normalnej cenie w zeszłym tygodniu.
aniakuleczka
o, to ciekawe,
ja bylam wczoraj, ale nie było ani tłumów ani takich superfajnych ciuszków
agarad
Zobaczę następnym razem jaka będzie cena bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta "podwyżka" to zbieg okoliczności.

I faktycznie nie było nic powalającego, przy poprzedniej takiej kcji byłam w M1 i zrobiłam dzieciakom spore zakupu a wczoraj w arkadii nic...
meduzza
Nie wiem czy kupujecie w internecie ubranka ale ja wczoraj zarejestrowałam się na Endo.pl i tam teraz maja z okazji urodzin sklepu 10% rabatu. Tylko trzeba się mailowo zarejestrować. Można dostać więcej jaki i znajomi się zarejestrują i skorzystają z rabatu. Ja kupiłam córce kurtkę jeansową na wiosnę, taką prostą, bez zbędnych dodatków.
corti
CYTAT(agarad @ Tue, 13 Mar 2012 - 08:48) *
W arkadii zauważyłam w związku z promocją wzrost cen spodni, które kupiłam dla syna w normalnej cenie w zeszłym tygodniu.



U na normalne ceny były, ciekawe od czego to zależy. Tzn ceny jakie były wcześniej w sklepach nie wiem, bo ja to sprawdzałam w necie czy coś mnie ciekawi, bo właśnie kurtki małej szukam na wiosnę.
agarad
CYTAT(corti @ Tue, 13 Mar 2012 - 12:29) *
U na normalne ceny były, ciekawe od czego to zależy. Tzn ceny jakie były wcześniej w sklepach nie wiem, bo ja to sprawdzałam w necie czy coś mnie ciekawi, bo właśnie kurtki małej szukam na wiosnę.


Ja nie twierdzę, że wszystkie ceny wzrosły. Kupowałam akurat parę dni temu spodnie dla syna i pomyślałm, że skoro będą taniej to dokupię jeszcze jedne bo fajne były - no ale cena, tak jak pisałm była wyższa o prawie 20 zł 21.gif
corti
agarad no to przegieli 21.gif

Dla fanów na facebooku 25% zniżki na wszystko w reserved między 19-25.03 icon_smile.gif
kropkabordo
Ja szukam jakiś fajnych spodenek dresowych, bluz i kurteczek, dla dziewczynki.

@meduzza Endo nie znałam wcześniej, fajne spodenki mają za 39,90, a dodatkowo przy 10% rabacie to się opłaca.
meduzza
Tam masz też zakładkę outlet, gdzie zawsze coś w promocji się znajdzie. A do 19 mają promocje na kurtki.
Z tym podnoszeniem cen to jedno, ale robią też tak, że rzeczy z wyprzedaży w poprzednim sezonie są spowrotem w sklepie jako nowa kolekcja. A zdażyło mi się kilka razy tak trafić, ale nazw sklepów sobie nie mogę skojarzyć.
corti
CYTAT(meduzza @ Wed, 14 Mar 2012 - 10:05) *
Tam masz też zakładkę outlet, gdzie zawsze coś w promocji się znajdzie. A do 19 mają promocje na kurtki.
Z tym podnoszeniem cen to jedno, ale robią też tak, że rzeczy z wyprzedaży w poprzednim sezonie są spowrotem w sklepie jako nowa kolekcja. A zdażyło mi się kilka razy tak trafić, ale nazw sklepów sobie nie mogę skojarzyć.


W H&M się tak zdarza własnie. wczeniej jak kupowałam małemu to nie widziałam żeby tak było, ale ma łej brałam spodnie patrze, a teraz sa w normalnej cenie 21.gif
ania32sz
W Coccodrillo jest promocja. Za 10 etykiet ze słoiczków BoboVita 20% rabatu.
kropkabordo
A jak sprawa wygląda z rozmiarówkami w Endo i Coccodrillo? Pamiętam, że jak córeczka była całkiem mała to kupowałam coś (chyba body i śpiochy) w coccodrillo, ale tam miałam duży problem z rozmiarówką. Były jakies wąskie i długie.
rysa154
dla fanow na facebooku Mojito -40% na płaszcze,swetry itp
meduzza
W Cocodrillo to my rzadko kupujemy więc nie powiem jak z rozmiarem, w Endo jest bez problemu.
corti masz rację, to chyba H&M był. A teraz zauważyłam, że w Zarze w tamtym sezonie były bluzki (tylko dla dorosłych kobiet icon_wink.gif) a teraz identyczne sprzedaja w Mango - i tak się zastanawiam czy się czasem nie wymienili towarem który nie zszedł icon_wink.gif.
A wracając do Endo to mają wyprzedaż do 26 kwietnia, info na ich facebooku znalazłam.
kropkabordo
Dizęki meduzza, widziałam wczoraj na stronie, 50%, tylko nie mam czasu pooglądać, wolę popisać icon_razz.gif Szukam sukienki dla małej na wesele brata. Kupiłam jedną w Arkadii w Zarze, śliczna, ale w końcu ją oddałam bo wydawała mi się strasznie sztywna - była beżowo brązowa, z fajnego tłoczonego materiału, ale wolę chyba coś dziewczęcego i bardziej wiosennego. Tak mi się nie chce szukać icon_sad.gif szczególnie w stacjonarnych.
meduzza
Te w Endo które mi się podobają:


Jak dobierzesz odpowiednie rajstopki, jakiś sweterek, zrobi się bardziej elegancko icon_smile.gif. Ale wiadomo dziecko musi mieć przede wszystkim wygodnie, żeby jakiś obtarć od materiału nie miało. Mogłaś spróbować uprać sukienkę, może by troszkę 'złagodniała' ale wtedy już pewnie nie mogłabyś oddać.
Potwora
21 kwietnia jest Dzień Glamour, trzeba kupić gazetkę za 3 zł jest w niej karta rabatowa do wielu sklepów, z reguły - 15/20%.
kropkabordo
meduzzata druga jest śliczna! Właśnie o coś takiego mi chodziło. A ta z Zary to nie chodzi o to, że maeriał był sztywny tylko ta sukienka była taka "ą ę" icon_wink.gif nie chce kupować małej kreacji na 90 zł na jeden raz :-/.
meduzza
Aha, no tak, ja też nie lubię takich ubranek jak dla dorosłych kobiet.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.