To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alergolog i dietetyk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
PotrzebujÄ™ namiar na sprawdzonego alergologa i dietetyka dla dzieci.Katowice,Sosnowiec,okolice
ajlonka
hej maja,
w Dąbrowie Górniczej jest dora alergolog. tzn. ja nigdy u niej nie byłam, ale nie raz słyszałam jak chwalą ją inne mamy.
Wiem, że przyjeżdżają do niej z innych miast.
Nazywa się Kopeć pediatra-alergolog. Przyjmuje niedaleko mnie więc spiszę dziś numer telefonu
Zelda
CYTAT(ajlonka @ Wed, 19 Oct 2011 - 08:56) *
hej maja,
w Dąbrowie Górniczej jest dora alergolog. tzn. ja nigdy u niej nie byłam, ale nie raz słyszałam jak chwalą ją inne mamy.
Wiem, że przyjeżdżają do niej z innych miast.
Nazywa się Kopeć pediatra-alergolog. Przyjmuje niedaleko mnie więc spiszę dziś numer telefonu

ok super dzięki!
ajlonka
namiary,
dr nauk med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz pediatra-alergolog
przyjmuje Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa 10 tel: 602-494-468 lub 264-35-49

na szyldzie nie ma informacji kiedy przyjmuje.

Może kontakt się przyda icon_smile.gif
Zelda
CYTAT(ajlonka @ Wed, 19 Oct 2011 - 19:21) *
namiary,
dr nauk med. Grażyna Kopeć-Pietkiewicz pediatra-alergolog
przyjmuje Dąbrowa Górnicza ul. Topolowa 10 tel: 602-494-468 lub 264-35-49

na szyldzie nie ma informacji kiedy przyjmuje.

Może kontakt się przyda icon_smile.gif

ajlonka dziękuję bardzo!
Madie
Maja, ja ze swoim synem jezdze do Klimontowa do Centrum Pediatrii. Dietetyka chyba nie majÄ…, alemy akurat do alergologa tam jezdzimy. Terminy nie sa jakies z kosmosu, bo ok 1m-ca sie oczekuje. My chodzimy do dr.Szmigielskiego. Jest mily, konkretny i nie ma fiola na punkcie eliminacji z diety dziecka wszystkiego. Ma zdrowe podejscie do tego typu spraw. Moge podac nr tel i adres (ew.jak dojechac) jak bedziesz zainteresowana.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.