To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zgadnij kto to

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
taka https://allegro.pl/zgadnij-kto-to-swietna-g...1853403342.html

warto dla 3 latka i 4 latki?

bo widziałam, że jest tez firmy hasbro, ale cena zdecydowanie wyższa. Czym się róznią?

ma ktoÅ›?

fajna zabawa?
Agnieszka AZJ
My mamy "Zgadnij kto to ?" firmy MB Games i na pudełku jest, że od 6 lat. Moje dziewczyny bawiły się tym w początkach podstawówki - dla 3-4 latków IMO za trudna.

jaAga*
Ja mam coś w podobnym stylu, kupione kiedyś w pepco, myślę, że dla rezolutnych 4-latków się nadaje. W zabawie chodzi o zadawanie pytań i odgadnięcie wylosowanej postaci icon_wink.gif.
rysa154
zuza dostała pod poduszke(nie miała jeszcze 4lat) i od poczatku gra super ,mamy elektroniczna wersje i gramy na planszach gdzie nie trzeba czytac, wczesniej miałysmy cos podobnego do tego w linku tylko ze zwierzetami i tez sobie super radziła...syn jako ze dopiero nadrabia braki w mowie przedwczoraj zaczał grac ze mna w drużynie...podobało mu sie...sam jeszcze nie da rady...
edit:
na poczatku grałyśmy tak,ze tylko zuza zgadywała albo ja, teraz juz zadajemy pytania na przemian
i zgadujemy kto pierwszy....
pati.n
korci mnie co by dla Wiki kupić icon_wink.gif dla trzylatka poszukam jednak czegos innego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.